Güney Koreliler, Bu 5 Altcoin’e Atak Etti!

Güney Koreliler, Bu 5 Altcoin’e Atak Etti!

Paylaş
BTC Piyasası: Güney Koreliler, Bu 5 Altcoin’e Atak Etti!

Güney Kore’nin en önde gelen kripto para borsası Upbit, altcoin ticaretinde global bir dev olan Binance’i bile gölgede bırakarak çeşitli altcoinler için süreç hacimlerinde kıymetli bir artışla kripto sanayisinde heyecan yarattı. İşte detaylar…

Güney Kore’de bu altcoin projeleri dikkat çekti

Alım satım dataları, iki borsa ortasındaki farklı yörüngelerin canlı bir fotoğrafını çiziyor. Upbit, çeşitli altcoinlerde alım satım faaliyeti açısından bariz bir üstünlüğe sahip bir platform olarak ortaya çıkıyor. Bu dikkat cazibeli yükselişte öne çıkan oyuncuların başında EOS yer alıyor. EOS Blockchain’inin mahallî tokeni EOS, Upbit’in alım satım arenasında bir öncü olarak ortaya çıktı. Bilhassa, 4 saatlik süreç hacmi %55,36’lık şaşırtan bir artış gösterdi. Bu halde, 2 milyon dolarlık kayda bedel bir süreç aktivitesine ulaştı. Buna karşılık, EOS’un Binance üzerindeki süreç hacmi %39,26’lık kıymetli bir daralma yaşadı ve birebir periyot için 1 milyon dolar olarak gerçekleşti.

BTC Piyasası: Güney Koreliler, Bu 5 Altcoin’e Atak Etti! 1

En çok süreci yapılan altcoin projelerinin ikincisi, ImmutableX oldu. NFT ekosistemini geliştirmeye odaklanan ve gelecek vaat eden bir layer-2 ölçeklendirme tahlili olan Immutable X, Upbit’te harika bir performans sergiledi. 1 saatlik süreç hacmi %227,80’lik şaşırtan bir artış yaşayarak 97 bin dolar üzere etkileyici bir sayıya ulaştı. Benzeri bir biçimde Binance, IMX’in 1 saatlik hacminde %29,21’lik övgüye bedel bir artışa şahit oldu ve 125.000 dolara ulaştı.

ENJ, ADA ve ALGO da var

Üçüncü olarak Enjin Coin’in (ENJ) gerisindeki itici güç olan Enjin de dikkatleri üzerine çekti. Upbit’teki 1 saatlik süreç hacminde %198,04’lük şaşırtan bir artış kaydederek 333 bin dolar üzere değerli bir meblağa ulaştı. Öteki yandan Cardano’nun mahallî tokenı ADA, Upbit üzerinde kayda paha bir esneklik ve büyüme sergiledi. ADA, 4 saatlik süreç hacminde %61,67’lik etkileyici bir artış kaydetti. Böylelikle 4 milyon dolara ulaştı. Bu dalgalanmanın bir başka değerli oyuncusu olan Algorand (ALGO), Upbit’teki 3 saatlik süreç hacminde %213,90’lık çarpıcı bir artışla canlılığını gösterdi.

BTC Piyasası: Güney Koreliler, Bu 5 Altcoin’e Atak Etti! 2

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Upbit’teki süreç hacimlerindeki bu gibisi görülmemiş artışlar, borsayı Binance’i geride bırakan bir yörüngeye oturtarak süreç hacmi açısından dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası pozisyonuna yükseltti. Bu kayda paha muvaffakiyet, Güney Kore’nin kripto para ekosisteminin global sahnede artan tesirinin ve çekiciliğinin altını çiziyor. Önümüzdeki süreçte de Güney Kore’deki altcoin atakları dikkat çekmeye devam edecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap