Güney Koreli Dev Şirketler, Bu 3 Altcoin İle Ortak Oldu!

Güney Koreli Dev Şirketler, Bu 3 Altcoin İle Ortak Oldu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Güney Koreli Dev Şirketler, Bu 3 Altcoin İle Ortak Oldu!

Hızla gelişen Blockchain ve kripto para dünyasındaki varlıklarını güçlendirmek için kıymetli bir atılım yapan üç büyük oyuncu, kısa müddet evvel çığır açan duyurular yaptı. Bilhassa altcoin projeleri, Güney Kore’deki büyük şirketlerle ortak oldu. İşte detaylar…

Altcoin ALGO ile iştirakler dikkat çekti

Algorand Vakfı, Borderless, Arrington Capital ve DWF Labs ile işbirliği içinde, Algorand ekosisteminin açık kaynaklı self-custody cüzdanı Pera’ya yatırım yapmak için stratejik iştirakini açıkladı. Bu iştirakin temel hedefi Algorand ekosisteminin gelişimini hızlandırmak ve onu yeni tepelere taşımaktır. Bu ittifak, Algorand Blockchaini beslemeye ve yeteneklerini geliştirmeye yönelik kıymetli bir taahhüdü söz etmektedir. Algorand, bu tanınmış kuruluşların kaynaklarını ve uzmanlıklarını birleştirerek, ekosistemi içinde yenilik ve büyüme için gelişen bir ortam yaratmayı amaçlamaktadır. Ayrıyeten Algorand Vakfı, tanınan altcoin ALGO’nun da ardındaki kuruluştur.

Ulaş Utku Bozdoğan: Güney Koreli Dev Şirketler, Bu 3 Altcoin İle Ortak Oldu! 1

Neowiz, AVAX Blockchain’ine iştirak sağladı

Bu ortada, Güney Kore’de halka açık oyun yayıncısı Neowiz, Blockchain ve oyun dünyasında dalgalar yaratıyor. Şirketin Web3 kolu IntellaX, Avalanche Blockchaini üzerinde oyun geliştirmeye yönelik tezli planlarını açıkladı. Güney Kore’nin espor ve Blockchain oyunlarına olan tutkusu, burayı bu çeşit teşebbüsler için birinci sınıf bir yer haline getiriyor. “Cats & Soup” üzere başarılı sürümleriyle tanınan Neowiz, şu anda Pinokyo’dan esinlenen ve merakla beklenen “Lies of P” oyunu üzerinde çalışıyor. Geçen yıl 51 milyon dolar gelir elde eden Neowiz, Kore oyun bölümünde değerli bir oyuncu.

Polygon Labs, Mirae Asset Securities ile ortak oldu

Finans bölümü için çığır açan bir atakla, Güney Kore’nin en büyük finans kümesi olan ve 500 milyar doların üzerinde varlığı yöneten Mirae Asset Securities, Ethereum ölçeklendirme platformu ve altcoin MATIC’in gerisindeki Polygon Labs ile paydaşlık kurdu. Maksatları finans alanında tokenizasyonu ilerletmek ve Web3 teknolojilerinin benimsenmesini artırmak. Mirae Asset Security Token Çalışma Kümesi, Polygon Labs ile işbirliği içinde, tokenize edilmiş menkul değerlerin ihraç edilmesini, takas edilmesini ve dağıtılmasını sağlayan bir altyapı oluşturmaya kendini adamıştır. Bu gelişme, gayrimenkul, tahvil, hoş sanatlar ve pay senetleri üzere gerçek dünya varlıklarının Blockchain dünyasına entegre edilmesine yönelik değerli bir adımı temsil etmektedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Güney Koreli Dev Şirketler, Bu 3 Altcoin İle Ortak Oldu! 2

Mirae Asset Securities, Polygon Labs ile ittifak halinde, klasik finans zorluklarına yenilikçi tahliller sunarak tokenize menkul değerler alanında öncülük etmeye hazırlanıyor. Blockchain teknolojisi gelişmeye ve çeşitli bölümleri tekrar şekillendirmeye devam ediyor. Kripto para alanı da, çeşitli altcoin projelerindeki bu paydaşlık duyurularını çok yakından izliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap