Güne Damga Vuran 11 Metaverse Coin: Fiyatları Fırladı!

Güne Damga Vuran 11 Metaverse Coin: Fiyatları Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Güne Damga Vuran 11 Metaverse Coin: Fiyatları Fırladı!

Kripto para birimlerinin değerindeki dalgalanmalar, son zamanlarda çeşitli alanlara bölündü. Son zamanlarda ünlüler, Blockchain tabanlı NFT’lere aktif ilgi gösterdiler. Aynı zamanda, play-to-earn (P2E) oyunları, oyun ekonomisindeki dinamikleri değiştiriyor. Metaverse coin projelerinin de özellikle Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesiyle eşit şekilde yükseliş yaşadığını belirtmek lazım. Kriptokoin.com olarak, son 24 saatte en çok değer kazanan 11 metaverse coin’i derledik…

Bu 11 metaverse coin, günün yıldızları oldu

Metaverse tokenları, metaverse içinde işlem yapmak için kullanılan kripto para birimleridir. Bazı metaverse tokenları yalnızca metaverse içinde harcanabilirken bazıları çeşitli kripto para borsalarında mevcuttur. Özellikle, bazı stratejistler metaverse tokenları konusunda çok heyecanlılar. Bank of America stratejisti Haim Israel, kullanıcılara metaverse tokenlarının “muazzam, büyük bir fırsat” olduğuna dair güvence vermişti.

BTC Piyasası: Güne Damga Vuran 11 Metaverse Coin: Fiyatları Fırladı! 1

Geçtiğimiz haftalarda düşüşe geçen genel piyasa toparlanmaya başlarken, bu durum metaverse coin’leri de etkiledi. Piyasa genelindeki iyileşme hissiyatı ile metaverse’te kullanılan bazı tokenlar artış yakaladı. Son 24 saatte en çok yükselen coin, yüzde 65 ile DeFi Degen Land (DDL) oldu. DDL’i yüzde 24.3 ile Blackpool Token (BPT) takip ederken çüncü sırayı yüzde 23.4 ile Vulcan Forged (PYR) aldı.

BTC Piyasası: Güne Damga Vuran 11 Metaverse Coin: Fiyatları Fırladı! 2

Dördüncü sırada yer alan Highstreet (HIGH) yüzde 23.1, beşinci sırada yer alan UFO Gaming (UFO) yüzde 19.4’lük bir ivme yakaladı. Listenin diğer yarısına bakıldığında Netvrk (NTVRK) yüzde 18.1, Ethermon (EMON) yüzde 16.7, Decentral Games Governance (XDG) yüzde 16.5, Decentral Games (DG) yüzde 16.3, Magic (MAGIC) yüzde 16.2 ve VIBE (VIBE) yüzde 12 oranında değer kazandı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap