Gündemden düşmeyen coin rekor tazeledi: Son 24 saatte tarihi artış!

Gündemden düşmeyen coin rekor tazeledi: Son 24 saatte tarihi artış!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Gündemden düşmeyen coin rekor tazeledi: Son 24 saatte tarihi artış!

Immutable X (IMX) balina faaliyeti son 24 saatte rekor artış yaşayarak tüm vakitlerin en yüksek seviyesine ulaştı. 18 milyon dolarlık token’lar garanti altına alınırken, bu rekor hareketlilik kripto tarihindeki en değerli artış olarak kaydedildi.

Tarihe geçti

Immutable X blokzinciriyle bağlı bir balina cüzdanı 18 milyon doların üzerinde IMX tokenı biriktirdi. Bu büyük alım, kripto para borsaları Kraken ve Coinbase’den balinanın cüzdan adresine yapılan büyük token transferleri gözlemlenerek takip edildi.

Şu anda piyasa pahası açısından 46. sırada yer alan Immutable X, 100 bin doların üzerinde kıymete sahip adreslerden gibisi görülmemiş seviyede bir faaliyet yaşadı. Balina aktivitesindeki bu artış eşsiz olarak görülürken, IMX coin yüksek bedelli süreçler ve varlıklar açısından token tarihindeki en kıymetli gün olarak tarihe geçti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Gündemden düşmeyen coin rekor tazeledi: Son 24 saatte tarihi artış! 1

Immutable X nedir?

IMX, Ethereum için gazsız ve anında süreç sağlamayı amaçlayan bir Katman-2 ölçeklendirme tahlili olmasıyla bilinir. NFT ticareti için ölçeklenebilir ve etraf dostu bir platform sunarak bilhassa NFT’ler alanında çok kıymetlidir.

Öte yandan IMX coin 21 Eylül tarihinde yüzde 35’lik bir artış yaşamış ve yatırımcıların dikkatini çekti. Fiyattaki yükselişe, 24 saatlik global ticaret hacminde yüzde 22’nin üzerinde artış eşlik etti. Bu artış 556 milyon dolara ulaştı.

Upbit borsasında listelenen IMX/KRW paritesi, global aktivitenin yaklaşık yüzde 20’sini oluştururken, Binance‘in IMX-tether (IMX/USDT) çifti toplam hacme yüzde 7 katkıda bulundu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap