Grubun Değerli Güncellemelerinin Akabinde Bu Altcoin Fiyatı Sıçradı!

Grubun Değerli Güncellemelerinin Akabinde Bu Altcoin Fiyatı Sıçradı!

Paylaş
BTC Piyasası: Grubun Değerli Güncellemelerinin Akabinde Bu Altcoin Fiyatı Sıçradı!

Popüler meme coin’i Shiba Inu’nun bugün Shibarium için müjdeli haberler verdi. Bunun akabinde daha evvel sıkışmış altcoin projesinin BONE tokenleri ilgili olumlu güncellemelerin ortasında etkileyici bir fiyat artışı gerçekleştirdi.

SHIB Army heyecanlı

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama daha evvel Shibarium’un kapasitesini yüzde 1.500 oranında artırma kelamı verdi. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Shiba Inu grubu, Shibarium’a yeni bir izleme sistemi ve RPC seviyesinde sürat sınırlaması ve otomatik sunucu sıfırlama üzere ekstra arıza emniyet sistemi ekledi. Bu sayede takım, Shibarium’un güvenliğini, istikrarını ve ademi merkeziyetçiliğini artırmayı hedefliyor.

BTC Piyasası: Grubun Değerli Güncellemelerinin Akabinde Bu Altcoin Fiyatı Sıçradı! 1

Lucie ayrıyeten grup Blockchain indekslerken topluluktan sabırlı olmalarını istedi. Buna ek olarak, Shiba Inu grubu büsbütün fonksiyonel bir idare ve yönetişim yapısı kurmak için ShibPaper uygulamasını başlatacak. Ağ üzerinde daha fazla proje ve dApp inşa edildikçe Shibarium’un kullanışlılığı ve token yakımı artacak.

Altcoin fiyatı güçlü artış kaydetti!

BONE gaz tokenı gün içinde %17’nin üzerinde kıymet kazandı. Altcoin, 1,25 dolardan dikey artışla 1,41 dolara yükseldi. CMC bilgilerine nazaran token şu anda 1,40 dolardan süreç görüyor. Buna ek olarak, süreç hacmi son günde %100 artış kaydetti. Bu da yatırımcıların dikkatini çektiğinin bir işareti oldu.

BTC Piyasası: Grubun Değerli Güncellemelerinin Akabinde Bu Altcoin Fiyatı Sıçradı! 2BONE günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Öte yandan, Shiba Inu yeni yatırımcılar eklemeye devam etti. Evvelki gün SHIB’yi elinde bulunduran kişi sayısında dramatik bir artış yaşandı. Metrikler, son 24 saat içinde SHIB’ye sahip olan kişi sayısının 2.418.953 arttığını gösteriyor.

BONE rallisinin nedenleri

Özellikle, BONE’un etkileyici fiyat performansı öncelikle altcoin projesinin ekosistemindeki birçok olumlu gelişmeye bağlı. Bu türlü bir yükseliş nedeni, Shibarium testnet explorer’ı Puppyscan’ın yakın vakitte yine tasarlanması. Bir oburu ise daha evvel sıkışmış olan BONE tokenlerinin kademeli olarak kullanıcılara sunulması. Perşembe günü, önde gelen Shiba Inu pazarlama uzmanı Lucie, Shibarium’da BONE hakkında heyecan verici bir güncelleme paylaştı. Topluluk influenecer’ı, daha evvel sıkışmış kimi BONE tokenlerinin kullanıcıların bakiyelerine düştüğünü doğruladı. Öteki kullanıcılar da bu durumu teyit etti.

Altcoin tokenine olan yüksek ilgiyi besleyen bir öbür faktör de Shibarium main-net’in halka açılmadan evvel uygunlaştırılması ve optimize edilmesi. Shytoshi Kusama, Çarşamba günü kullanıcı tecrübesini geliştirmek için Shibarium’a eklenen yeni özellikleri de açıkladı. Shibarium, daha evvel bildirildiği üzere birkaç günlük ortanın akabinde blok üretimine yine başladı. Bilhassa, Shiba Inu ekosistem tokenı BONE, güçlü artış kaydetti. 7,5 milyondan fazla BONE’un yatırılmış olması nedeniyle, destekçiler önümüzdeki aylarda büyük bir ralli için optimistliğini koruyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap