Grayscale Zaferinin Etkisi! Balinadan Devasa Altcoin Alımı

Grayscale Zaferinin Etkisi! Balinadan Devasa Altcoin Alımı

Paylaş
BTC Piyasası: Grayscale Zaferinin Etkisi! Balinadan Devasa Altcoin Alımı

Onchain bilgi tahlilinin ortaya koyduğu enteresan bir durum var bugün. Bir altcoin balinası, Grayscale’in dava kararının akabinde alım yaptı. Yapılan süreç nitekim de dikkat çekiyor. Çünkü kararın ardından süratli bir biçimde gerçekleşmesiyle gündeme geliyor. Buna nazaran balinanın Grayscale’in SEC’e karşı kazandığı zaferden çabucak sonraki hareketleri dinamik bir piyasa reaksiyonuna işaret ediyor.

Balinanın devasa altcoin Ethereum ticareti

Grayscale’in SEC’e karşı açtığı davanın muvaffakiyetle sonuçlanmasının akabinde, tesirli bir kripto para balinası kayda kıymet bir alım satım faaliyetine girişti. LookOnChain tarafından sağlanan bilgilere nazaran, balinanın UniSwap üzerinden bir alımı var. Buna nazaran 17,14 milyon USDC karşılığında 10.000 altcoin Ethereum satın aldığı bildirildi.

Balinanın süreçlerinin zamanlaması dikkat çekiyor. Buna nazaran dava sonucunun açıklanmasından yalnızca birkaç dakika sonra gerçekleşti. Ayrıyeten son 4.000 ETH alımı ani artış sırasında gerçekleşti. Altcoin ETH başına ödenen ortalama fiyat 1.714 dolar. Lakin yazıyı yazarken mevcut ETH fiyatı 1.734 dolar düzeyinde seyrediyor.

Altcoin ETH fiyat artışı üzerindeki etki

Analistler altcoin ETH fiyatındaki ani yükselişin değerli bir kısmını bu özel balina sürecine bağlıyor. Grayscale kararının akabinde Ethereum’un değerli bir piyasa iştirakçisi tarafından süratle satın alınmasının ETH fiyatını üst yanlışsız ittiğine inanılıyor.

BTC Piyasası: Grayscale Zaferinin Etkisi! Balinadan Devasa Altcoin Alımı 1

Balina ayrıyeten elinde tuttuğu altcoinler ile de dikkat çekiyor. Son datalar itibariyle, balinanın cüzdanı 37 milyon dolar bedelinde ETH’ye sahip. Ayrıyeten, 17 milyon dolar pahasında USDC ve 340.000 $ pahasında RBN’si var. Başka taraftan 100.000 dolar kıymetinde BLUR ve 82.000 dolar bedelinde de TON tokeni var. Bu çok taraflı altcoin portföyü, balinanın çeşitli dijital varlıklar ortasındaki stratejik dağılımını gösteriyor.

Piyasa tesiri ve geleceğe bakış

Grayscale’in yasal zaferinin duyurulması, daha geniş kripto para piyasası üzerinde anında bir tesir yarattı. Bitcoin’in bedeli 26.000 dolar düzeyinden %7’nin üzerinde bir artışla yaklaşık 27.900 dolara geldi. Buna nazaran davanın sonucunun ehemmiyetini yansıttı. SEC’in muhtemel temyizi ve sonraki adımlara karar vermek için 45 günlük müddeti var. Bu nedenle süreç, piyasanın yakın vadeli yörüngesi üzerinde daha fazla tesire sahip olacak.

BTC Piyasası: Grayscale Zaferinin Etkisi! Balinadan Devasa Altcoin Alımı 2

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda tesirli Bitcoin ve altcoin balinalarının hareketlerinin ehemmiyeti ortada. Buna nazaran tesirli kripto para balinaları tarafından yapılan süratli ve değerli alım satımlar, piyasa trendlerini yönlendirme kapasitelerini gösteriyor. Grayscale’in dava zaferini takip eden son Ethereum ticaretinde de bu durum görülüyor. Buna nazaran bu tıp stratejik ataklar süratli fiyat dalgalanmalarına yol açıyor. Ayrıyeten anlık piyasa hassaslığını şekillendiriyor. Yasal gelişmeler, yatırımcı hareketleri ve piyasa dinamikleri ortasındaki etkileşim dikkat çekiyor. Buna nazaran bütün bu gelişmeler kripto para ortamının dinamik tabiatının altını çiziyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap