Grayscale, 42 milyon dolara yakın gelir elde etti!

Grayscale, 42 milyon dolara yakın gelir elde etti!

Paylaş
BTC Piyasası: Grayscale, 42 milyon dolara yakın gelir elde etti!

Grayscale’in Temmuz ayında Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fonlarından elde ettiği gelir, 41,92 milyon dolar olarak açıklandı.

Geçtiğimiz aya ilişkin datalar yayınlayan Grayscale, BTC ve ETH istatistikleriyle ön plana çıktı. Temmuz ayındaki BTC ve ETH gelirini 41,92 milyon dolar olarak belirten şirket, toplam gelirini 278 milyon dolara çıkardı. Digital Currency Group’u sırtlamaya devam eden Grayscale, kripto paraların Temmuz ayı performansından tesirli bir biçimde faydalandığı görülüyor.

BTC Piyasası: Grayscale, 42 milyon dolara yakın gelir elde etti! 1

Temmuz ayındaki volatilite, Grayscale’e yaradı

Geçtiğimiz ay kripto sanayisiyle ilgili birçok olumlu haber piyasda yer alıyordu. ETF haberleri ve SEC-Ripple davasıyla ilgili gelişmeler, bunun en net örneklerinden oldu. Bu haberlerin tesiriyle birçok defa üst taraflı sert hareket yapan BTC, yatırımcıların kripto ticaretinde çeşitli imkanlar sundu.

Bu imkanlar ve volatil piyasa doğrultusunda gelirini büyük bir ölçüde artıran Grayscale, yalnızca BTC ve ETH’den olan aylık gelirini 41,9 milyon dolar olarak açıkladı. Özcesi Grayscale, Temmuz ayındaki temel tahlilin yarattığı hareketliliği, alım satım süreçlerine entegre etmiş.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap