Gözler Solana’nın (SOL) üzerinde!

Gözler Solana’nın (SOL) üzerinde!

Paylaş
BTC Piyasası: Gözler Solana’nın (SOL) üzerinde!

Kripto paralara dair tahlilleriyle tanınan Miles Deutscher, Solana’nın (SOL) kendi portföyü için değerli bir modül olduğunu belirtti.

SOL tarafındaki gelişmeleri ele alarak yorum yapan ünlü analist Miles Deutscher, Solana’nın FUD fırtınasından geçtiğini tabir etti. Projenin son vakitlerde pek çok dehşet, belirsizlik ve kuşkuyla karşı karşıya kaldığını belirten Deutscher, olumlu görüşleriyle dikkat çekti. Solana’yı güçlü bir EVM (Ethereum Sanal Makinesi) olarak gören analist, altcoin portföyüne SOL’ü dahil etmeyi planladığını açıkladı. Pekala ya SOL’ün teknik tarafında işler nasıl ilerliyor?

Solana (SOL) grafik değerlendirmesi

Yükselen trendi aşağı istikametli kırdıktan sonra 18,57 dolardan reaksiyon alan SOL, kısa müddette 19,12 dolara ulaştı. Yavaş yavaş direnç alanına yaklaşan tanınan coin, 19,49 doları hacimli bir halde kırdığı durumda sırasıyla 20,37 – 20,89 – 21,31 ve 22,04 dolara gerçek bir harekete başlayabilir. Bilhassa de FTX tarafından olumlu gelişmelerin yansıması, SOL fiyatına ekstra bir güç katacaktır.

BTC’nin 26.000 doların altına sarkması, Solana ekosistemi yahut FTX tarafından FUD yayılması üzere senaryolar token fiyatını alt düzeylere çekecektir. Bu üslup bir senaryoda takip edilebilecek alıcılı bölgeler 18,54 ve 17,90 dolar olacaktır. 17,90 doların altında kalındığı her süreç, 15 dolara kadar düşüşün ihtimalini güçlendirecektir.

BTC Piyasası: Gözler Solana’nın (SOL) üzerinde! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap