Google, Bu Altcoin ile İşbirliğini Duyurdu!

Google, Bu Altcoin ile İşbirliğini Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: Google, Bu Altcoin ile İşbirliğini Duyurdu!

Celo Vakfı çığır açan bir duyuru yapıyor. Buna nazaran Google Cloud’un altcoin Celo ağında bir doğrulayıcı haline geldiğini belirtiyor. Öbür taraftan bu işbirliği kripto para piyasasında dalgalanmalara yol açıyor. CELO’nun fiyatını 0,51 doların üzerine çıkarıyor. Ayrıyeten yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Ayrıntılara bakalım.

Web3 uygulamaları için daha güçlü bir ağ

Google Cloud ve Celo Vakfı ortasındaki iştirak, altcoin Celo ağının genel güvenliğini desteklemeyi amaçlıyor. Google Cloud, blockchain üzerinde bir doğrulayıcı çalıştırarak ağın sağlamlığını artırmaya yönelik katkı sağlıyor. İşbirliği, Nisan ayında her iki tarafın da Web3 uygulamaları oluşturmak ve ölçeklendirmek için güçlerini birleştirmesiyle başladı.

BTC Piyasası: Google, Bu Altcoin ile İşbirliğini Duyurdu! 1

Celo topluluğu kıymetli bir adım attı. Buna nazaran cLabs’ın bağımsız bir Layer-1 ağından altcoin Ethereum Layer-2 tahliline geçiş teklifini onayladı. Bu stratejik değişim, Ethereum ekosisteminde gelişmiş ölçeklenebilirlik, gelişmiş güvenlik getirmeyi amaçlıyor. Ayrıyeten daha fazla gerçek dünya kullanım durumu sunmayı da hedefliyor. Bu geçişi kolaylaştırmak için cLabs, güçlü bir node barındırma hizmeti olan Google Cloud’un Blockchain Node Engine’inden yarar sağlayacak.

Altcoin dünyasında blockchain inovasyonu için ortak vizyon

Altcoin Celo Vakfı Ekosistem Büyüme Lideri Xochitl Cazador, işbirliğinden duyduğu heyecanı lisana getiriyor. Bu bağlamda şunları söylüyor. “Google Cloud ve Celo Vakfı, beşerler ve gezegen için sürdürülebilir tahlilleri desteklemek üzere blockchain teknolojisi ve inovasyondan yararlanma konusunda ortak bir misyona sahip.” Bu paydaşlık, blockchain’in olumlu tesir yaratma potansiyelinden yararlanma konusundaki kararlılığı yansıtıyor.

BTC Piyasası: Google, Bu Altcoin ile İşbirliğini Duyurdu! 2

Google Cloud Dijital Varlıklar Yöneticisi Carlos Arena da açıklama yapıyor. Şirketleri ve geliştiricileri temel ölçeklendirme araçlarıyla güçlendirerek Web3 ekosistemini güçlendirme konusundaki kararlılıklarını vurguluyor. Celo ağında bir doğrulayıcı çalıştırmak, Celo Vakfı ile işbirliklerinde değerli bir adımı temsil ediyor. Başka taraftan ağ genişlemesini sağlama vizyonlarıyla da uyumlu bir evreye işaret ediyor.

Web3’ün Geleceğini Gözeten Hizmet Sağlayıcılar

Web3’ün ehemmiyeti artmaya devam ediyor. Google Cloud ve öteki hizmet sağlayıcılar, barındırma hizmetlerine benzeri node hizmetlerini faal olarak pazarlıyor. Bu stratejik iştirakler Web3’ün geleceğinden hisse almaya yönelik. Buna nazaran bu tıp işbirlikleri hizmet sağlayıcıların karlarını artırırken, CELO üzere altcoin projeleri için sermaye akışını ve fırsatları da körüklüyor. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Google Cloud ve Celo Vakfı ortasındaki paydaşlık, teknoloji devleri ve blockchain ağları ortasındaki işbirliklerinin değerinin altını çiziyor.

BTC Piyasası: Google, Bu Altcoin ile İşbirliğini Duyurdu! 3

Diğer taraftan altcoin CELO’nun fiyat artışını da destekliyor. Celo, Google Cloud’un takviyesiyle bir Ethereum Layer-2 tahliline hakikat ilerliyor. Bu evrede, daha ölçeklenebilir ve yenilikçi bir Web3 ekosistemi için yer hazırlıyor. Ayrıyeten bu ittifak, blockchain teknolojisinin sürdürülebilir tahliller yaratma konusundaki dönüştürücü potansiyelini ortaya koyuyor. Öteki taraftan süratle gelişen kripto para dünyasında CELO için parlak bir geleceğin sinyallerini veriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap