Golden Cross Müjdesi! Bu 5 Altcoin Güçlü Artabilir!

Golden Cross Müjdesi! Bu 5 Altcoin Güçlü Artabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Golden Cross Müjdesi! Bu 5 Altcoin Güçlü Artabilir!

Kripto para piyasasının dinamik ortamında, en son gelişmeler ve trendler hakkında bilgi sahibi olmak traderşar, yatırımcılar ve meraklılar için çok değerlidir. Bu kapsamlı tahlilde, önde gelen beş altcoin projesinin son devirdeki performansını ve beklentilerini inceliyoruz. Bunlar Ripple (XRP), THOR, Polygon (MATIC), Solana (SOL) ve Bakery Token (BAKE) oldu. Teknik göstergeler, piyasa hassaslığı ve ekosistemdeki gelişmelere odaklanan bu makale, daima gelişen kripto para ünitesi alanında şuurlu kararlar alınmasına yardımcı olabilecek bedelli bilgiler sağlamayı amaçlamaktadır. İster yükseliş kestirimlerini anlamak, ister değişken performansı kıymetlendirmek ya da kalıpları ve sinyalleri deşifre etmek istiyor olun, bu tahlil bu kripto varlıkların mevcut durumu ve gelecekteki potansiyel istikametleri hakkında çok taraflı bir bakış açısı sunmaktadır.

Altcoin XRP için dalgalanmanın ortasında yükseliş varsayımı var

Analist Irish red crypto’nun Ripple (XRP) için yakın vakitte yapılan yükseliş iddiası, piyasa hakimiyetinin genişlemesi ve fiyatın 3,30 dolara tırmanması potansiyeline dikkat çekti. Lakin, XRP’nin son 24 saatlik kaybı ve simetrik üçgen formasyonundan çıkarken yaşadığı zorluklar, kısa vadeli fiyat dalgalanmaları ile uzun vadeli yükseliş beklentileri ortasındaki hassas dengeyi vurgulamaktadır. Analist, kripto para ünitesinin fiyatındaki bu artışın yalnızca başlangıç olacağını varsayım etmeye devam etti. Herkesin kısa vadeli beklentilere odaklandığını ve analiste nazaran çok yükselişte olan büyük resmi görmezden geldiğini belirterek yazıyı sonlandırdı.

THOR için golden cross formasyonu

THOR’un geçtiğimiz haftaki süratli yükselişinin akabinde gelen düşüş, kripto para piyasasının tabiatında var olan volatilitenin altını çiziyor. Buna karşın teknik sinyaller, golden cross ve yenilenen yükseliş ivmesi potansiyeliyle umut verici bir geleceğe işaret ediyor. Teknik göstergeler, piyasa hassaslığı ve ekosistem gelişmeleri ortasındaki etkileşim, THOR’un yörüngesinin sürdürülebilir bir boğa koşusu ile uyumlu olup olmadığını değerlendirmede değerli olacaktır. Bu sırada Messari, dün attığı bir tweet’te THOR’un geçtiğimiz haftaki etkileyici fiyat performansını vurguladı. Gönderiye nazaran, THORSwap’in lokal tokenı son yedi gün içinde yaklaşık %300 arttı.

Teknik açıdan bakıldığında, THOR’un fiyatı geçtiğimiz hafta birkaç kıymetli direnç düzeyini aşmayı başardı. Altcoin’in fiyatı tarafından ihlal edilen birinci düzey 0,204915 dolar dirençti ve 10 Ağustos 2023’te dayanağa çevrildi. Takip eden günlerde THOR, bir sonraki kilit direnç düzeyini 0,271030 dolardan aydınlatmak için olumlu ivmesini sürdürdü.

Polygon için olumlu beklentiler var

 Nansen Research’ün resmi blogunda yer alan bir makaleye nazaran, son birkaç gün içinde Polygon (MATIC) için çok sayıda yükseliş gelişmesi yaşandı. Bu olumlu gelişmelerin nedenleri saymakla bitmese de, kesimdeki birçok kişi bunun kısmen Polygon’un ZK odaklı bir ekosisteme geçme kararından kaynaklandığına inanıyor.  Polygon ekosistemindeki olumlu gelişmeler, MATIC’in son periyottaki fiyat düşüşünün ortasında bir umut ışığı yakıyor. Kısa vadeli performansı kaygı yaratsa da, Polygon ağı üzerinde faaliyet gösteren projelerdeki kurumsal birikim ve gelişmeler, uzun vadeli büyümesinde kıymetli bir rol oynayabilir. MATIC’in geleceğini şekillendiren temel faktörleri piyasa dinamikleri ile birlikte pahalandırmak, gidişatını kestirim etmek için çok kıymetli olacaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Golden Cross Müjdesi! Bu 5 Altcoin Güçlü Artabilir! 1

Solana, altcoin piyasasında ayrışıyor

 Solana’nın çıkarlar elde ederek genel piyasa trendine meydan okuması, dayanıklılığını ve daima bir yükseliş potansiyeli olduğunu gösteriyor. Fevkalade Osilatör ve EMA hizalaması dahil olmak üzere teknik göstergeler olumlu bir momentum senaryosuyla uyumludur. Trader ve yatırımcılar, SOL’un üst istikametli yörüngesini sürdürme potansiyelini ölçmek için ağ aktifliği ve piyasa iştiraki üzere faktörleri yakından izlemelidir. Analistlere nazaran Solana piyasanın genelinden ayrışarak 24 dolara kadar yükseldi. AO göstergesi SOL için önümüzdeki haftalarda fiyatı %25 daha üst çekebilecek bir yükseliş eğilimi yansıttı. Güçlü bir istikamet endeksi ve artan talep ile SOL 30 dolardan el değiştirebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Golden Cross Müjdesi! Bu 5 Altcoin Güçlü Artabilir! 2

BAKE tahlili dikkat çekti

Son olarak, Bakery Token‘ın alçalan kama formasyonundan potansiyel yükseliş patlaması, yutan boğa mumları ve RSI ayrışması ile vurgulanmıştır. Tahlil potansiyel üst taraflı harekete işaret ederken, takviye bölgelerinin ihlali bu projeksiyonu değiştirebilir. Analistlere nazaran en mümkün görünüm, BAKE fiyatının gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın gaye 0,16 dolar ve potansiyel olarak 0,27 dolara yanlışsız daha fazla yarar. BAKE fiyatı 0,12 dolarlık takviye bölgesini kırar ve altında kapanırsa yükseliş eğilimi ertelenebilir. Bu durumda, 0,1 dolar hakikat bir düşüş beklenebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Golden Cross Müjdesi! Bu 5 Altcoin Güçlü Artabilir! 3
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap