Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin Tahlili: Artık Bu 13’ü Uçuyor!

Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin Tahlili: Artık Bu 13’ü Uçuyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin Tahlili: Artık Bu 13’ü Uçuyor!

Hafta sonu geldiğinde, Bitcoin sakinleşti ve 45.000 doların biraz altında kaldı. Çoğu altcoin, hafif günlük artışlarla benzer bir konumda. Bu sırada metaverse, meme ve web 3.0 coin projeleri de yükseliş yaşadı. İşte detaylar…

Bu metaverse ve meme coin projeleri artış yaşıyor

Geçtiğimiz 24 saatteki fiyat hareketlerine bakıldığında, metaverse alanına odaklanmış projelerin kripto paraları yükseliş yaşamış gibi görünüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere metaverse alanı, Faacebook’un 2021’in son aylarında adını “Meta” olarak değiştirmesi ve metaverse alanına odaklanacağını söylemesiyle ivme kazanmıştı. Geçtiğimiz 24 saat boyunca en çok değer kazanan metaverse coin, Raido Caca (RACA) oldu. RACA, yüzde 21.2 oranında değer kazandı. RACA’yı, yüzde 11.2 ile DeFi Kingdoms (JEWEL) izledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin Tahlili: Artık Bu 13’ü Uçuyor! 1

Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) gibi kripto paraların liderlik ettiği bir kripto para alt sınıfı olan meme coin’lere bakıldığında ise, geçtiğimiz 24 saat boyunca en çok yükselen coin Swole Doge (SWOLE) olmuş gibi görünüyor. SWOLE, neredeyse yüzde 80 yükseldi. SWOLE’un ardından yüzde 56.7 ile HotDoge (HOTDOGE) geldi. Üçüncü olarak, IoTeX ağındaki ilk meme coin olarak bilinen IoTexShiba (IOSHIB) yüzde 39.4 yükseldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin Tahlili: Artık Bu 13’ü Uçuyor! 2

IOSHIB’in ardından yüzde 18.8 ile SHIBGF (SHIBGF), yüzde 15.0 ile eski HotDoge tokenı geldi. Öte yandan The Doge NFT (DOG) yüzde 11.7, Meta Doge (METADOGE) Yüzde 9.6 oranında değer kazandı. Son olarak, CumRocket (CUMMIES) yüzde 8.8 oranında yükselmiş bulunuyor.

Web 3.0 coin’leri de arttı

Metaverse ve meme coin’lerin ardından, 2021’in belirli bir yarısına damga vurmuş olan Web 3.0 coin’lerinden de bahsetmek gerekiyor. İnternete dair önemli yenilikler sunmayı amaçlayan web 3.0’a odaklı kripto para projelerinden bazıları son 24 saatte artış yaşadı. Bunların ilki, Cere Network (CERE). CERE, yüzde 16.8 oranında yükseldi. CERE’in ardından Octopus Network (OCT) yüzde 6.23’lük bir artış yaşamış gibi görünüyor. Son olarak Arweave (AR) yüzde 4.36 değer kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin Tahlili: Artık Bu 13’ü Uçuyor! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap