Gizlilik Odaklı Tarayıcı Brave’den Milyonlarca BAT Tokenı

Gizlilik Odaklı Tarayıcı Brave’den Milyonlarca BAT Tokenı

Paylaş
Gizlilik Odaklı Tarayıcı Brave’den Milyonlarca BAT Tokenı

Kriptokoin – Gizlilik odaklı tarayıcı Brave Browser’dan bugün bir açıklama geldi. Açıklamada Brave ekibinin göstermiş olduğu çabaya değinilerek bundan sonrası için hedefler belirtiliyor. Yapılan açıklama şu şekilde:

“Daha iyi bir interneti hak ediyorsun.

Brave, 2016’dan beri, varsayılan olarak gizliliğe sahip daha iyi bir İnternete öncülük ediyor. Geri bildiriminizi özümseyerek, sizi kontrol ve saygı konumuna getirmek için özenle çalıştık. Geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz, ancak daha yeni başladık.

Başından beri Brave’nin ilk uygulayıcıları ve şampiyonu olan Yaratıcılarımıza özellikle teşekkür ediyoruz. Size mevcut en iyi tarayıcıyı sunabilmek için ürünü geliştirdik ve tekrarladık. 1.0, gizliliğinize ve dikkatinize dayanma cesaretiniz olmadan mümkün olamazdı zaten. Umarız Brave Ödüller ile değer bulursunuz ve Brave size istediklerinizi geri verir.

Bugün, Brave v1.0 resmi lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Bu anlamda, dünya çapındaki iOS ve Android kullanıcılarına 8 milyon BAT’lık yeni bir bağışı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu BAT, sitelerinize ve kanallarınıza geri katkıda bulunacak olan Brave kullanıcılara dağıtılacak.

Lütfen Brave v1.0’ı kanallarınız ve izleyicilerinizle paylaşın! Brave’in büyümesi, gizlilik ve dikkatin değerine inandıkları için bizi öneren değerli kullanıcılarımızdan geliyor. Brave’i paylaşarak, daha çok kullanıcının İnternet’i olduğu gibi deneyimlemesini sağlamaya yardımcı oluyorsunuz.”

Brave yapmış olduğu duyurunun ardından Brave’e katılanlara ayrıca teşekkür ediyor:

“İnternetteki bu önemli anı gezerken Brave’e katıldığınız için teşekkür ederiz. V1.0 dünyaya yayınlanmış olsa bile, sizden girdilerinizi geliştirmenizi, yenileştirmenizi ve planlamaya devam etmenizi istiyoruz. Daha iyi bir İnternete sürekli yolculuk etmek dileği ile.

Dün büyük teknolojiyle ilgiliydi, bugün bizimle ilgili.”

Brave Ekibi

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap