Gizemli Balina, Binance’e Bu Altcoin’den Milyonluk Yığdı!

Gizemli Balina, Binance’e Bu Altcoin’den Milyonluk Yığdı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Gizemli Balina, Binance’e Bu Altcoin’den Milyonluk Yığdı!

152.216.772 dolarlık Ethereum (ETH) tutan anonim bir kripto para cüzdanı, az önce fonlarını işlem hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance’e aktardı. Kriptokoin.com olarak, bu altcoin aktarımının detaylarını paylaşıyoruz…

Lider altcoin ETH, Binance’e taşındı

150 milyon dolarlık Ethereum’u bulunan bir cüzdan, yakın bir zamanda fonlarını en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’e aktardı. Bu transfere bağlı Ethereum cüzdan adresi şu şekilde tanımlanmıştır: 0x3507e4978e0eb83315d20df86ca0b976c0e40ccb. Uzmanlara göre cüzdanlardan borsalara anormal derecede büyük kripto para transferleri tipik olarak bir düşüş sinyalidir. Çoğu yüksek net değere sahip kripto para traderı, fonlarını bir donanım cüzdanında tutar, çünkü bu cihazlar kripto para borsalarından daha iyi güvenlik sunar. Donanım cüzdanları, yatırımcıların özel anahtarlarını çevrim dışı olarak saklar ve kripto para birimlerini çevrim içi saldırılara karşı korur.

Ulaş Utku Bozdoğan: Gizemli Balina, Binance’e Bu Altcoin’den Milyonluk Yığdı! 1

Uzmanlara göre balinalar Ethereum’u bir borsaya aktardığında, bu genellikle likidite aradıkları anlamına gelir. Bir borsada büyük miktarda kripto para tutmanın güvenlik riskleri, bu varlıkları bir donanım cüzdanında tutmaktan daha yüksek olduğundan, yatırımcının kriptolarını Binance üzerinde tutmayı planlaması pek olası değildir. Bu Bitcoin balinasının ya Ethereum satmayı ya da diğer altcoin’ler için takas etmeyi planlıyor olması muhtemeldir. Bu sırada Ethereum’un fiyatı piyasadaki genel düşüş eğiliminden etkilendi ve son yedi günde yüzde 20 kaybetti. Yazım sırasında, yüzde 1.7’lik bir düşüş ile 2.449 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap