Gemini PEPE Coini Listeliyor! Analistlerden Dev Tahminler!

Gemini PEPE Coini Listeliyor! Analistlerden Dev Tahminler!

Paylaş
BTC Piyasası: Gemini PEPE Coini Listeliyor! Analistlerden Dev Tahminler!

Bir öteki üst seviye kripto borsası Gemini, PEPE Coini listelediğini duyurdu. Borsanın atılımı Binance, OKX ve Huobi dahil olmak üzere birkaç üst seviye kripto borsasının bu meme coini listelemesinin akabinde geldi. Pekala, artık birçok platformda bulunan PEPE için sırada neler var? İşte Gemini’ın PEPE listelemesi ve PEPE’ye yönelik en son analizler…

Gemini, PEPE coini listeliyor

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere en güzel kripto borsalarının meme coin furyasını desteklemesiyle PEPE fiyatı yüzde 800’ün üzerinde bir artışla 0,0000040 dolara yükseldi. Piyasa pahası 1,5 milyar doları aştı.  Gemini’ın kurucu ortakları Tyler ve Cameron Winklevoss geçtiğimiz hafta PEPE meme coin’in kripto borsasında listelenebileceğini ima etmişti.  Gemini, 10 Mayıs’ta Binance ve başka üst seviye borsaların listelemesinin akabinde PEPE meme coin’in listelendiğini duyurdu. Kullanıcılar Gemini web sitesinde ve ActiveTrader uygulamasında para yatırmaya başlayabilir.

Blog yazısına nazaran, Gemini birinci olarak USD süreç çifti için API/FIX ve ActiveTrader uygulamalarında süreç açacak. Süreç yakında Gemini Taşınabilir Uygulaması ve web sitesinde faal olacak. Ayrıyeten USD, GBP, EUR, CAD, AUD, HKD ve SGD çiftleri için faaliyete geçecek.  Gemini’ın kurucu ortakları Tyler ve Cameron Winklevoss da PEPE meme coininin listelendiğini duyurmak için Twitter’ı kullandı.

Bu sırada Binance, yeni listelenen meme coinleri PEPE ve FLOKI için dayanağını genişletmeye devam ediyor. Her iki meme coinini de İnovasyon Kategorisi’nde listeledi. Lakin şaşırtan bir biçimde PEPE ve FLOKI’yi tüm eser ve hizmetlere ekliyor.

PEPE fiyatında son durum: Sırada hangi düzeyler var?

Bu sırada kripto analisti Michael van de Poppe, tekrar yükselmeye başlamadan evvel PEPE fiyatının 0,00000168 dolar ve 0,00000148 dolar takviye düzeylerine düşeceğini öngörmüştü. Aslında, fiyat tıpkı dayanak düzeyinden toparlandı ve yükselişe geçti. Yeni bir tahlilde, 0,00000220-0,00000240 dolar civarında bir ret bekliyor. PEPE fiyatının kıymetli bir rahatlama rallisine başlamadan evvel 0,0000014 dolara kadar düşmesi olası.

BTC Piyasası: Gemini PEPE Coini Listeliyor! Analistlerden Dev Tahminler! 1

Son 24 saatte PEPE fiyatı yüzde yükseldi, fiyat şu anda 0.00000192’den süreç görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0.00000159 ve 0.00000235 dolar. Bununla birlikte, süreç hacmi son 24 saat içinde azaldı ve bu da traderlar ortasındaki ilginin azaldığına işaret ediyor. Yatırımcıları Pepe Coin konusunda heyecanlandıran ana nedenlerden biri, 10 kat paha artışı potansiyeli. Shiba Inu üzere öteki kripto paralar bu yılın başlarında 10 kat paha artışı yaşayarak bunu çoktan başardı.

BTC Piyasası: Gemini PEPE Coini Listeliyor! Analistlerden Dev Tahminler! 2

Bazılarına nazaran, Pepe Coin’in Shiba Inu’nun müsaadeden gitmesi halinde, 0,0009 dolardan 0,0098 dolara yükselme potansiyeli var. Elbette, kripto para yatırımı kelam konusu olduğunda hiçbir garanti yoktur. Piyasanın değişken olabileceğini unutmamak kıymetli. Uzmanların Pepe Coin üzerindeki yükseliş görünümü, çıkarlı bir fırsat arayan yatırımcılar için olumlu. Yani kimilerine nazaran PEPE, SHIB’nin yaptığı üzere 10 kat artabilir. Fakat uzman Michael van de Poppe yüzde 25’lik bir düşüş öngörüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap