Gala Games’in baş yetkilileri davalık oldu!

Gala Games’in baş yetkilileri davalık oldu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Gala Games’in baş yetkilileri davalık oldu!

Gala Games CEO’su Eric Schiermeyer ve kurucu ortağı Wright Thurston, GALA satışı nedeniyle birbirlerine karşı dava açtılar.

Gala Games CEO’su Eric Schiermeyer ve kurucu ortağı Wright Thurston birbirlerine karşı dava açtılar. Schiermeyer, Thurston’ı yasa dışı bir biçimde 130 milyon dolarlık GALA ticareti yapmakla suçladı. Thurston ise Schiermeyer’i şirket varlıklarında sistemsiz harcama yapmak ve dolandırıcılık aksiyonlarına girişmekle suçladı.

PEPE’den sonra GALA gündeme geldi

Geçtiğimiz günlerde PEPE takımında yaşanan satış ve multisig sorunu, bu defa de GALA tarafında uzunluk gösterdi. PEPE grubunda yer alan iki kişinin yüklü ölçülerde token satışı gerçekleştirmesi sırf PEPE değil, memecoin piyasasına olan genel inancı zedelemişti. Bugün itibariyle de davalık olan GALA’nın üst seviye yetkilileri, PEPE’deki kaosu hatırlattı.

Şirket varlıklarında sistemsiz harcama yapmak, büyük bir oranda GALA satışı gerçekleştirmek ve dolandırıcılık faaliyetleri içersinde yer almak üzere ögelerden ötürü davalık olan Gala Games CEO’su ve kurucu ortağı, başta GALA olmak üzere altcoin’lerde bir tedirginlik yarattı. Şimdi çok sıcak olan bu gelişmenin nasıl devam edeceği ise merakla bekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap