FTX Token (FTT), tekrar atağa kalktı!

FTX Token (FTT), tekrar atağa kalktı!

Paylaş
BTC Piyasası: FTX Token (FTT), tekrar atağa kalktı!

FTX‘in gündem olmasından ötürü inanılmaz bir hacim yakalayan FTX Token (FTT), kısa müddette yüzde 11’e yakın artış kaydetti.

FTX‘in piyasayı çalkamalasıyla birlikte tekrar ilgi odağı haline gelen FTT, sert fiyat hareketleriyle şaşırttı. Son olarak 1,01 dolardan 1,12 dolara sıçarama yapan tanınan coin, yüzde 10,69’luk bir yükselişe imza attı. Pek çok spekülasyona karşın yükseliş istikametli fiyat hareketi sergileyen FTT korkutmuyor da değil. İlerki süreçler için hala tehlike barındırmata devam eden FTT’de teknik tahlil neyi gösteriyor?

FTX Token (FTT) grafik değerlendirmesi

FTX’in gündeme oturmasından kaynaklı olarak volatil hareketlere başlayan FTT, düşüşlerinden daha çok yükselişleriyle ön plana çıkıyor. FTT, vakit zaman aşağı istikametli sert mumlar atsa da, daha sonrasında hacimli bir yükselişle yatırımcısını heyecanlandırıyor. Son olarak 1,01 dolardan 1,12 dolara patlama yapan FTT, yüzde 11’e yakın bir performans ortaya koydu.

FTT’deki üst taraflı hareketin devam edebilmesi ismine temel tahlil tarafının olumlu ilerlemesi gerekiyor. Aksi taktirde teknik tahlil tarafının pek bir değeri kalmayacaktır. İşlerin müspet seyrettiği durumda ise hedeflenebilecek düzeyler sırasıyla 1,119 – 1,16 ve 1,209 dolardır. Geri çekilmelerde dayanak vazifesi görmesi beklenen düzeyleri ise sırasıyla 1,035 – 0,96 ve 0,909 dolardır.

BTC Piyasası: FTX Token (FTT), tekrar atağa kalktı! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap