Fiyatları Yükselten Balina Birikime Devam Ediyor! Bu Altcoin Milyonlar Topladı

Fiyatları Yükselten Balina Birikime Devam Ediyor! Bu Altcoin Milyonlar Topladı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Fiyatları Yükselten Balina Birikime Devam Ediyor! Bu Altcoin Milyonlar Topladı

Altcoin rezervleriyle ünlü 1inch Yatırım Fonu, son vakitlerin düşük fiyatlarını fırsata çeviriyor. Son bir hafta 10 milyon doların üzerinde fon akışı gördü.

Bu altcoin, 1inch fonundan 20 milyon dolar topladı

Lookonchain’in raporuna nazaran 1inch Yatırım Fonu, geçtiğimiz saatlerde 5 milyon USDT pahasında 3,076 Ethereum (ETH) topladı. Cüzdanın ortalama satın alım fiyatı 1,625 dolar düzeyindeydi. Başkan altcoin şu anda bu düzeyin bir ölçü üzerinde süreç görüyor.

Ayrıntılara nazaran fon, 5 Eylül itibariyle 26,8 milyon USDT ve 12.529 ETH (20,46 milyon dolar) tutuyor. Bir evvelki ETH yatırımı geçtiğimiz hafta gelmişti. Ethereum fiyatı birikim akabinde 1.750 dolara pik yaptı.

Lookonchain ayrıyeten 1inch fonunun 28 Ağustos’ta da faal olduğunu bildirdi. Cüzdan bu tarihte 10 milyon dolar kıymetinde 6,088 ETH satın aldı. ETH, o vakitler 1,655 dolardan süreç görüyordu.

ETH fiyatı birikimin akabinde pik yaptı

Bir evvelki 1inch yatırımı, 28 Ağustos’ta 10 milyon dolar pahasında ETH satın alımıyla gerçekleşti. Tradingview datalarına nazaran, ETH fiyatı satın alımdan yalnızca bir gün sonra %7 civarında bedel kazandı. Akabinde kazanımların tamamını iade etti. En son satın alım, ETH fiyatının haftanın en düşük düzeylerinde süreç gördüğü esnada geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fiyatları Yükselten Balina Birikime Devam Ediyor! Bu Altcoin Milyonlar Topladı 1

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in bugün yaptığı açıklamalara göz atmayı unutmayın. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Buterin, daha merkezsiz bir ekosistem için aşılması gereken zorluklara dikkat çekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap