Fiyatlar Etkilenebilir: Haftaya Bu 22 Altcoin Kilit Açacak!

Fiyatlar Etkilenebilir: Haftaya Bu 22 Altcoin Kilit Açacak!

Paylaş
BTC Piyasası: Fiyatlar Etkilenebilir: Haftaya Bu 22 Altcoin Kilit Açacak!

Kripto piyasasında ilgili altcoin projesinin piyasadaki token arzını değiştirdiği için un-lock aktiflikleri yakından takip edilir. Traderlar ve yatırımcılar, altcoin fiyatlarını etkilemesi olası bu etkinliklere nazaran konum ayarlaması yapar. Bu yüzden, kripto dünyasında gelecek haftanın gündeminde olacak un-lock etkinliklerini okuyucularımız için hazırladık.

Haftaya ağır bir token un-lock aktifliğiyle başlıyoruz

Kripto piyasasında yeni aya ve haftaya ağır un lock aktifliğiyle gireceğiz. 1 Mayıs Pazartesi günü, Swipe (SXP), Merit Circle (MC), Forta (FORT), StakeWise (SWISE) token kilidini açacak. Swipe, 1.79 milyon SXP’ hür bırakırken, Merit Circle 4,41 milyon MC’yi piyasaya boşaltacak. Forta, 6,25 milyon FORT ve StakeWise 15,79 milyon SWISE’ın kilidini açacak. Un-lock olacak SWISE, toplam piyasa kıymetinin %6’sına tekabül ettiği için izlemeye bedel.

Haftanın ikinci gününün programında, Hooked Protocol (HOOK), Orbler (ORBR), Agoric (BLD) ve Biconomy’nin (BICO) un-lock aktifliği var. Hooked, toplam piyasa bedelinin yaklaşık %8’ine muadil 4.17 milyon HOOK’u hür bırakacak. Orbler, 68.34 milyon ORBR’nin kilidini açacak. Agoric ve Biconomy ise sırasıyla 40.35 milyon BLD ve 7.46 milyon BICO’yu un-lock edecek. Agoric, toplam piyasa pahasının yaklaşık %10’una muadil tokenin kilidini açacağı için izlenmeye bedel.

Çarşamba günü, Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance’ın listesine giremeye hazırlanan Sui’nin (SUI) un-lock aktifliği var. Altcoin projesi 184.65 milyon SUI’yi hür bırakacak.

BTC Piyasası: Fiyatlar Etkilenebilir: Haftaya Bu 22 Altcoin Kilit Açacak! 1

Haftanın ikinci yarısına da altcoin’ler tıpkı tonda devam edecek

Perşembe günü ise un-lock olayları hayli ağır bir gündem oluşturacak. Zira, Tokemak (TOKE), Near Protocol (NEAR), Efinity Token (EFI), Rally (RLY), Meta Apes PEEL (PEEL) ve Mines of Dalarnia’nın (DAR) aktiflikleri var. Tokemak dikkatleri üzerine çekecek. Zira, toplam piyasa pahasının %42’sine tekabül eden 5.92 milyon TOKE’yi piyasaya boşaltacak. Ayrıyeten, Meta Apes PEEL, toplam piyasa bedelinin %19’una muadil PEEL’in kilidini açacak.

Bu ortada, Cuma günün programında Galxe (GAL), Vega Protocol (VEGA) var. Hafta sonu ise, Talken (TALK) ve Alien Worlds (TLM) Cumartesi günü tokenleri özgür bırakacak. Alien Worlds, toplam piyasa kıymetinin %4’üne tekabül eden 155.64 milyon dolarlık TLM’yi un-lock edecek. Haftayı, Automata (ATA), Bloktopia (BLOK) ve Myria (MYRIA) ile kapatacağız. Ayrıyeten, Automata ve Bloktopia toplam piyasa bedellerine nazaran sırasıyla yaklaşık %16 ve %21 üzere yüksek oranda tokeninin kilidini açacak. Bu yüzden, muhtemelen traderların radarında olacak. İlgili altcoin projeleri sırasıyla 58.09 milyon CET ve 3.67 milyar dolarlık BLOK’u piyasaya boşaltacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap