Fiyat Düşse de 4 Altcoin Ortasındaki Rekabet Kızıştı! Hangisi Önde?

Fiyat Düşse de 4 Altcoin Ortasındaki Rekabet Kızıştı! Hangisi Önde?

Paylaş
BTC Piyasası: Fiyat Düşse de 4 Altcoin Ortasındaki Rekabet Kızıştı! Hangisi Önde?

Bitcoin ve altcoin dünyasında hepimizin bildiği üzere geliştirici faaliyetleri son derece kıymet arz eder. Projelerin hayatta kalması ve faaliyetlerinin devamı için bu çeşit etkinlikler gerekli. Son vakitlerde açıklanan bir metrik dört altcoin projesinin rekabet halinde olduğunu gösteriyor. Ayrıntılara daima birlikte bir bakalım.

Altcoin Cardano geliştirme faaliyetlerinde rakiplerini geride bıraktı

Ethereum ağının en büyük rakiplerinden biri olan altcoin Cardano, blockchainler genelinde geliştirme faaliyetlerini takip eden Github taahhütleri açısından birinci sırada yer aldı. Geçtiğimiz ay, altcoin’in fiyatındaki düşüşe karşın ADA’nın geliştirme faaliyeti sürat kazandı. ADA fiyatı yazım sırasında 0,2615 dolardan süreç görüyor. Altcoin şu anda üç uzun vadeli Üstel Hareketli Ortalamasının (EMA) altında süreç görüyor. Ayrıyeten kıymetli bir güzelleşme belirtisi de yok.

BTC Piyasası: Fiyat Düşse de 4 Altcoin Ortasındaki Rekabet Kızıştı! Hangisi Önde? 1

Kripto istihbarat izleyicisi Santiment’in bilgilerine nazaran, Polkadot ve Kusama blockchain’leri aylardır en yüksek seviyede geliştirme faaliyeti kaydetti. Geçtiğimiz otuz gün içinde altcoin Cardano, Polkadot, Kusama, Chainlink ve başka rakip blockchain’leri geride bıraktı. Ayrıyeten Github’daki geliştirme faaliyetlerinde birinci sırada yer aldı.

Fiyat performansının karşıtı gelişme

ADA fiyatı düşerken geliştiriciler daima olarak inşa ediyor. Altcoin Cardano, son 30 gün içinde Github’daki geliştiricilerden ortalama 500’den fazla günlük gönderim aldı. Bununla birlikte, daha yüksek geliştirme, varlığın fiyatında bir toparlanmayı katalize edemedi.

BTC Piyasası: Fiyat Düşse de 4 Altcoin Ortasındaki Rekabet Kızıştı! Hangisi Önde? 2

Altcoin Cardano, Santiment tarafından kaydedildiği üzere geliştirme faaliyetlerinde birinci sırada yer alıyor. Geliştirme faaliyeti tipik olarak varlık fiyatlarıyla bir korelasyona sahip değil. Lakin uzun vadede varlığın benimsenmesi ve yararı ile ilgilidir. Bu nedenle Cardano’nun artan geliştirme faaliyeti, gelecekte altcoinin daha fazla benimsenmesiyle ilişkilendirilebilir. Projelerin, zincirdeki süratli gelişime karşılık olarak akıllı kontratlarının dağıtımı için Cardano blockchain’i seçme mümkünlüğü daha yüksek.

Altcoin için son durum

Altcoin ADA fiyatı Temmuz 2023 ortasında başlayan bir düşüş eğiliminde yer alıyor. ADA fiyatı 0,3788 dolalrık doruğun akabinde istikrarlı bir düşüş yaşadı. Buna nazaran 17 Ağustos’ta 0,2383 dolara kadar geriledi. Bu yazının yazıldığı sırada, altcoin 0,2613 dolara yükseldi. Fakat değerli bir toparlanma belirtisi göstermedi.

BTC Piyasası: Fiyat Düşse de 4 Altcoin Ortasındaki Rekabet Kızıştı! Hangisi Önde? 3

Altcoin Cardano blockchain, rakipleri Polkadot, Kusama ve Chainlink’e kıyasla geliştirme faaliyeti açısından birinci sırada yer aldı. Geçtiğimiz 30 gün içinde Cardano, emsalleri ortasında en yüksek Github geliştirme performansını kaydetti. Öbür taraftan btcpiyasasi.com olarak baktığımızda altcoin’in fiyatı düşüşten kurtulmak için çaba ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap