Fırtına Yaklaşıyor Diyen Analist Bu Altcoin İçin Uyardı

Fırtına Yaklaşıyor Diyen Analist Bu Altcoin İçin Uyardı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Fırtına Yaklaşıyor Diyen Analist Bu Altcoin İçin Uyardı

Yakın vakitte yapılan bir güncellemede, önde gelen bir kripto para analistinden açıklamalar var. Buna nazaran altcoin XRP için değerli ikazlarda bulunuyor. Analist XRP’nin öbür alternatif kripto para ünitelerinden (altcoinler) daha uygun performans gösterme potansiyeline dikkat çekiyor. Blockchain Backer olarak bilinen analist bir noktaya işaret ediyor. XRP için yükseliş eğilimi manasına gelebilecek değerli bir teknik gelişmenin altını çiziyor

Altcoin XRP için 200 haftalık hareketli ortalamanın kırılması

Mikroblog platformu X’te (eski ismiyle Twitter) kıymetli bir takipçi kitlesiyle görüşlerini paylaşan Blockchain Backer, XRP için kayda kıymet bir kilometre taşına dikkat çekti. Kripto para ünitesi, altcoin piyasasına ait 200 haftalık hareketli ortalamasını kırarak tarihi bir muvaffakiyete imza attı.

200 haftalık hareketli ortalama, son 200 haftalık kapanış fiyatlarının ortalamasını hesaplıyor. Buna nazaran fiyat dalgalanmalarını yumuşatan teknik tahlilde çok kıymetli bir göstergedir. Trend tarafının ve destek/direnç düzeylerinin belirlenmesine yardımcı oluyor.

XRP’nin göreli gücü

Blockchain Backer’ın tahlili, XRP’nin performansını Bitcoin hariç piyasa kıymetine nazaran birinci 125 kripto para ünitesiyle karşılaştırıyor. Bu karşılaştırma, altcoin XRP’nin 200 haftalık hareketli ortalamanın altına inerek göreli bir güç sergilediğini gösteriyor. Ayrıyeten büyüme potansiyeline işaret ettiğini ortaya koyuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırtına Yaklaşıyor Diyen Analist Bu Altcoin İçin Uyardı 1

Analist, kısa vadeli bir düşüş ve akabinde birinci 125 dijital varlığı 200 haftalık hareketli ortalamayla tıpkı hizaya getirecek bir piyasa geri çekilmesi bekledi. Bu ayarlamadan sonra model, altcoin XRP için kıymetli bir yükseliş trendi öngörüyor. Böylelikle daha geniş piyasadan farklılaştığını gösteriyor.

Son piyasa geri çekilmesi ve XRP’nin beklentileri

Bu iddiaları tekrar gözden geçiren Blockchain Backer, beklenen piyasa geri çekilmesinin gerçekleştiğini gözlemledi. Bu kademede, OTHERS/XRPUSD oranı 200 haftalık hareketli ortalamaya gerçek kıymetli bir ilerleme kaydetti. En yeterli 125 kripto para ünitesinin altcoin XRP’den daha yeterli performans gösterdiği bir periyoda işaret etti.

Bu süreksiz gerilemeye karşın analist, altcoin XRP’nin geleceğine ait yükseliş görünümünü koruyor. Ayrıyeten değerli bir ralli öngörüyor. Bununla birlikte, bu potansiyel artış için belli fiyat düzeyleri sağlanmadı.

Altcoin XRP Ledger için yaklaşan geliştirmeler

Teknik tahlile ek olarak, altcoin XRP Ledger kıymetli iyileştirmeler için hazırlanıyor. Süreç hacminin saniyede 1.500 süreçten (TPS), gelecek yükseltmelerle etkileyici bir 3.400 TPS’ye çıkması beklentiler dahilinde.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırtına Yaklaşıyor Diyen Analist Bu Altcoin İçin Uyardı 2

Dahası, XRP token sahipleri yakında yerleşik bir otomatik piyasa yapan (AMM) ticaret platformu sunan XLS-30d değişikliği yoluyla zincir üzerinde gelir elde etme fırsatına sahip olacaklar. AMM’ler likidite havuzlarını kullanarak müsaadesiz kripto para ünitesi ticaretini kolaylaştırıyor. Ayrıyeten btcpiyasasi.com olarak baktığımızda kullanıcılara süreçlerden toplanan fiyatlardan hisse sunarken kalıcı kayıp riskini yönetiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap