Fırtına Üzere Esecekler! Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin

Fırtına Üzere Esecekler! Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin

Paylaş
BTC Piyasası: Fırtına Üzere Esecekler! Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin

Bitcoin ve altcoin piyasası farklı biçim ve boyutlarda, farklı hizmetlere ve yatırımcılara hitap eden varlıklarla dolu. Lakin bunların hepsi her vakit yatırım yapmak için eşit derecede âlâ bir fırsat sağlamıyor. Aslında, kimilerinin en azından şimdilik yatırım yapmaktan kaçınması akla yatkın olabilir. Btcpiyasasi.com olarak kripto para ünitesi derecelendirmeleri, fiyat geçmişi ve makul kripto varlıklarıyla ilgili son gelişmeler üzere göstergelere dayanarak, bir altcoin listesi belirledik. Kendi araştırmanızı da yapıp hareket edebilirsiniz.

Altcoin Kusama (KSM)

Altcoin Kusama (KSM), benimsenme ve teknolojik gelişimini biraz güzelleştirdi. Buna nazaran önümüzdeki hafta için en azından takip edilmesinde yarar var. Polkadot (DOT) ekosisteminin üretim öncesi blockchain versiyonunun fiyatına bakalım. Buan nazaran son yedi gün içinde fiyatında %5’lik bir artış kaydediyor.

BTC Piyasası: Fırtına Üzere Esecekler! Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin 1

Haftalık grafiğinde de görüldüğü üzere fiyat 19.41 dolar düzeyine gelmiş durumda. Burada bir ölçü toparlanma kelam konusu. Altcoin Kusama’nın tüm vakitler rekorunun 623 dolar olduğunu belirtelim.

Altcoin MINA

Mina Protocol (MINA) son günlerin dikkat çeken projeleri ortasında yer alıyor. Teknolojik gelişimi ve benimsenmesi açısından ‘E’ yahut ‘çok zayıf’ notu alsa da token süratli yok kat ediyor. Dünyanın birinci sıfır bilgi (ZK) blockchain olma amacıyla kapalılığı koruyan bir ağ geçidi inşa eden platform bu tarafıyla dikkat çekiyor.

BTC Piyasası: Fırtına Üzere Esecekler! Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin 2

Altcoin MINA fiyatına baktığımızda kripto para ünitesinin son bir haftalık vakit diliminin sakin geçtiğini görüyoruz. Lakin bu sakinlik ilerleyen vakit dilimleri için kıymetli bir hareketin habercisi olabiliyor. MINA şu anda 0,37 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Filecoin (FIL)

Eşler ortası belge depolama ağı olan Filecoin (FIL), benimsenmesi ve teknolojik gelişimi nedeniyle dikkat çekiyor. Buna nazaran Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) tarafından yakın vakitte yapılan bir menkul değer tanımlamasıyla pozisyonu biraz kahırda. Filecoin Vakfı’nın Filcoin’in bir menkul değer olarak sınıflandırılmasına muhakkak katılmadığını belirtelim.

BTC Piyasası: Fırtına Üzere Esecekler! Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin 3

Diğer taraftan Filecoin fiyatı son bir haftadır düşüş eğiliminde. Altcoin FIL şu anda %2 düşüşle 3,21 dolar düzeyinden süreç görüyor. Kripto para ünitesinin tüm vakitlerde ulaştığı sayı 237 dolar. Buna nazaran geldiğimiz son kademede kripto para ünitesinin değerli ölçüde bedel kaybettiğini görüyoruz. Düşüş neredesyse %99 düzeyinde. Bir boğa döneminde birden fazla kripto para ünitesinin eski pozisyonlarına geldiğini hesaba katmak lazım. Bu türlü bir durumda altcoin FIL’i takip etmek gerekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap