Fırtına Geliyor! Bu 2 Altcoin Şiddetli Düşüşün Eşiğinde!

Fırtına Geliyor! Bu 2 Altcoin Şiddetli Düşüşün Eşiğinde!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Fırtına Geliyor! Bu 2 Altcoin Şiddetli Düşüşün Eşiğinde!

Shiba Inu ve BNB Coin son vakitlerde son gelişmeleri nedeniyle ilgi odağı oldu. Shiba Inu, Shibarium’un tanıtılmasıyla heyecan yaratsa da zorluklarla da karşı karşıya. Binance Coin, Binance’in düzenleyici sıkıntıları ve Venüs protokolündeki değerli likidasyonlar nedeniyle sorun yaşıyor. Sonuç olarak, SHIB ve BNB fiyatlarını etkileyen potansiyel satışlara ait telaşlar artıyor. Kripto analisti Shayan Chowdhury, iki altcoin fiyatı için rota belirlemeye çalışıyor.

Yatırımcılar iki altcoin artan volatiliteye hazırlanıyor

Shibarium’un piyasaya sürülmesinden kısa bir mühlet sonra, on bir saatten fazla bir gecikmeyle karşılaştı. Böylelikle, milyonlarca doların bir köprüde sıkışıp kalmasına neden oldu. Köprü, tokenleri çeşitli ağlar ortasında taşıyan bir mekanizmayı tabir ediyor. Bu mühlet zarfında Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, SHIB’nin pahası %10 oranında düştü. Bu da piyasa çöküşünün ortasında öbür bir fiyat düşüşü getirdi. Fakat, Shibarium artık piyasada tekrar piyasaya sürülmeye hazır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırtına Geliyor! Bu 2 Altcoin Şiddetli Düşüşün Eşiğinde! 1

Öte yandan BNB, değerli tasfiyelerin akabinde neredeyse 1 yılın en düşük düzeyine yaklaştı. Bu yüzden alıcıları çekmekte zorluklarla karşılaşıyor. Buna ek olarak, Binance’in Avrupa’da para çekme ve yatırma süreçlerini durdurması ve Binance’in altcoin fiyatını desteklemek için Bitcoin’i elden çıkarmasıyla ilgili haberler piyasayı karıştırdı. Bu da küçük satışlara neden oldu.

Shiba Inu (SHIB) fiyat analizi

Boğalar son günlerde Shiba Inu’yu değerli 0,0000078 dolar takviye düzeyinin üzerinde muvaffakiyetle tuttu. Dahası, bu düzeyden değerli bir toparlanmayı tetiklemeye çalışıyorlar. Lakin, zayıf toparlanmalar düşüş eğilimine işaret ediyor. Ayrıyeten, boğaların dayanak düzeylerine yakın SHIB’yi agresif bir halde satın almadığını gösteriyor. Bu durumun, ayıların fiyatı takviye çizgisinin altına çekerek satış durumlarını güçlendirmesi için alan bırakması mümkün.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırtına Geliyor! Bu 2 Altcoin Şiddetli Düşüşün Eşiğinde! 2

Altcoin fiyatı 0,0000076 dolar ın altına düşerse, bir sonraki değerli takviye bölgesi olan 0,0000068-0,000007 dolara gerçek düşmesi mümkün. Lakin, bu düzeyin meme coin’ine bir ölçü konsolidasyon getirmesi muhtemel. Öteki taraftan, fiyat mevcut pozisyonundan yükselirse, alıcıların daha düşük oranlar tarafından cezbedildiğini gösterir. SHIB fiyatının daha sonra hareketli ortalamalara gerçek yükselmesi mümkün. 20 günlük EMA’yı aşarsa, fiyatın evvel 0,00000883 dolara ve akabinde 0,00001043 dolara yükselmesi mümkün.

Binance Coin (BNB) fiyat analizi

BNB taban düzeylerine hakikat gerilemeye devam ediyor. Ayılar EMA20 trend çizgisinin altında denetimi elinde tutuyor. Bu da, 220-225 dolar bölgesini güçlü bir dirence dönüştürme teşebbüslerine işaret ediyor. Lakin, boğalar ani bir düşüşü savunuyor. Yazı sırasında, BNB fiyatı son 24 saatte %2’nin üzerinde düşüşle 206 dolardan süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Fırtına Geliyor! Bu 2 Altcoin Şiddetli Düşüşün Eşiğinde! 3

Altcoin fiyatı 200 doların üzerinde alım baskısı oluşturamazsa, 197 dolarlık kritik dayanağın altına düşmesi mümkün. Bu yüzden, BNB’nin süratle birden fazla Fib kanalının altına düşmesi ihtimal dahilinde. Ayrıyeten, bunun potansiyel olarak 183,5 dolardaki değerli bir dayanağa ulaşması muhtemel. Fakat, boğalar hala bir geri dönüş için denetime sahip. İşleri bilakis çevirmek için, fiyatı işaretli direnç bölgesinin üzerine itmeleri gerekiyor. Bu durumda fiyatın daha sonra 100 günlük EMA’nın üzerine çıkması mümkün. Bunun da bir kere daha kritik bir mahzur olarak hizmet etmesi mümkün.

Makaledeki görüşler ve varsayımlar analiste ilişkin olup, katiyen yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap