FEG Token Nedir?

FEG Token Nedir?

Paylaş
BTC Piyasası: FEG Token Nedir?

FEG Token nedir? 2021 yılının ilk günlerinde ortaya çıkan FEG Token, ERC-20 ve Binance Smart Chain tabanlıdır. FegX adlı merkezi olmayan ve kendi projesi olan bir şirket tarafından piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Yapılan her işlem başına kullanıcılarına %1 ödül verir. Bu sayede yatırımcılara teşvik sağlayan ve toplam arzı zamanla azalan bir Blockchain projesidir. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

FEG Token nedir?

Projenin amacı; Yatırımcılara Binance Smart Chain ve Ethereum Blockchain’İ üzerinden çalışabilen, güçlü ve güvenlik ihlallerini sıfıra indiren merkezi olmayan bir finans ağı oluşturmaktır ve işlem yapan tüm kullanıcılarına çeşitli ödüller sunar. FEG Token, dünya üzerinde dolaşımda yaklaşık 100 katrilyon arza sahip.

Avantajları ve Dezavantajları

Avantajları ise;

  • Token sahipleri belirli vadede yatırımlarını stake ederek pasif gelir elde edebilirler.
  • Bankadan kredi alamayan kişiler, FEG Token sahiplerinden borç alabilirler.
  • Yatırımcılar sınır ötesi transfer işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirler. Alım-Satım işlemlerinde %2 komisyon kesilir fakat bunun %1’i işlemin ardından kullanıcılara iade edilir.

Dezavantajları ise;

  • Ethereum ağından destek ile çalışan FEG Token, işlem yükünden dolayı zaman zaman emir onayı işlemlerinde uzun bekleme süreleri yaşanabiliyor.
  • FEG Token, şuan sadece dört farklı borsada işlem gördüğü için düşük erişilebilirliğe sahiptir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap