Eylül Ayının Yıldız Altcoin’i Aşikâr Oldu: İşte Sırrı!

Eylül Ayının Yıldız Altcoin’i Aşikâr Oldu: İşte Sırrı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Eylül Ayının Yıldız Altcoin’i Aşikâr Oldu: İşte Sırrı!

Ekosistemler ortasında bağlantı sağlayan Near Network (NEAR), Eylül’ün birinci haftasında kayda paha bir artış kaydetti. Raporlar, altcoin projesinin üstün muvaffakiyetini son ağ geliştirmelerine dayandırıyor.

Near Network, Eylül’ün yıldız altcoin projesi

Kripto araştırmacısı Wu Blockchain’in sağladığı detaylara nazaran NEAR, Eylül’ün birinci günlerinden bu yana ağ aktivitesinde önemli ilerleme kaydetti. Günlük 1,9 milyon süreç sayısına yaklaşan altcoin, her geçen gün ağına binlerce kullanıcı ekliyor. Wu Blockchain, NEAR’ın eşsiz muvaffakiyetini şu datalarla ayrıntılandırıyor:

Eylül ayından bu yana Near’daki aktivite değerli ölçüde arttı. Günlük süreç sayısı 1,9 milyona yaklaştı, günlük etkin hesap sayısı ise 730.000’i aştı. 5 Eylül’de çeşitli bilgiler tarihin en yüksek düzeylerine ulaştı.

NEAR neden parlıyor?

Analizler, NEAR’ın çektiği trafiğin büyük bir kısmının KAI-Ching’den geldiğini gösteriyor. KAI-Ching, yapay zeka odaklı ekosistem Cosmose AI’nin bir modülüdür. Wu Blockchain, KAI-Ching’in iki hafta içinde 14,88 milyon süreç kaydettiğini bildirdi:

NEAR’a yönelik trafik, son iki hafta içinde 14,88 milyon süreç gerçekleştiren yapay zeka odaklı ekosistem Cosmose AI’nin bir modülü olan KAI-Ching tarafından yönlendirildi.

NEAR nasıl bir Blockchain ekosistemi inşa ediyor? Rakiplerinden nasıl ayrılıyor? Btcpiyasasi.com olarak merak edilen soruları bu yazıda cevapladık.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap