Eylül Ayında Ateşi Yakacak 5 Altcoin

Eylül Ayında Ateşi Yakacak 5 Altcoin

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Eylül Ayında Ateşi Yakacak 5 Altcoin

Eylül ayı yaklaşıyor. Şimdiden yatırımcılar bir altcoin listesi hazırlama telaşına girmiş durumdalar. Global kripto para piyasası kıymeti son 24 saatte %0,35’lik hafif bir düşüş yaşadı. Buna nazaran 1,05 trilyon dolar kıymetine ulaşırken, traderlar ve yatırımcılar son piyasa dalgalanmalarından toparlanma umuduyla Eylül ayına bakıyor. Sayısız dijital varlık ortasında, Fantom (FTM), Optimism (OP), Axie Infinity (AXS), Sei (SEI) ve Solana (SOL) olmak üzere beş altcoin, önümüzdeki ay potansiyel kıymetli yararlar için umut verici işaretlerle ortaya çıktı.

Altcoin Fantom (FTM): yükseliş trendi şekilleniyor

Altcoin Fantom (FTM) şu anda 0,2076 dolardan süreç görüyor. Buna nazaran 24 saatlik vakit diliminde %1,44’lük bir kayıp yaşadı. Bu gerilemeye karşın, FTM’nin günlük grafiğinde önümüzdeki iki hafta içinde potansiyel bir kısa vadeli ralliye işaret eden bir boğa odaklı düşen kama formasyonu oluştu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Eylül Ayında Ateşi Yakacak 5 Altcoin 1

Bu formasyon devam ederse, altcoin FTM Eylül ayı boyunca ve Ekim başında 0,2835 doları hedefleyecek. Başka taraftan potansiyel olarak 0,3890 dolardaki ana direnci zorlayacak. Bu yükseliş eğiliminin teyidi, FTM’nin arka arda üç günlük mumunu 0,2145 doların üzerinde kapatması halinde gerçekleşecek. Aksi takdirde altcoin bir sonraki dayanak düzeyini 0,17 dolarda test edecek.

Altcoin Axie Infinity (AXS): güzelleşmeye giden bir yol çizmek

Altcoin Axie Infinity (AXS) geçtiğimiz günlerde %0,62’lik bir düşüş yaşadı. Buna nazaran fiyatı 4,91 dolarda kaldı. Buna karşın, günlük süreç hacminde %7,89’luk kayda paha bir artış kaydederek 15.581.823 dolara ulaştı. FTM üzere, AXS de günlük grafiğinde bir boğa düşen kama formasyonu sergiliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Eylül Ayında Ateşi Yakacak 5 Altcoin 2

Bu formasyonun geçerli olması halinde altcoin AXS, 5,20 dolar direnç düzeyinin üzerinde başarılı bir kapanış yapmasına bağlı olarak Eylül ayında 6,75 dolara yükselecek. Bu noktanın üzerinde kalıcı bir kırılma, alıcıların etkin kalması şartıyla AXS’yi 9,65 dolara kadar yükseltecek. Aksine, 5,20 doların aşılamaması fiyatın kritik takviye düzeyi olan 4,55 dolara düşmesine neden olacak.

Optimism (OP): Simetrik üçgen

Altcoin Optimism (OP) son 24 saatte %1,71’lik bir yarar elde ediyor. Buna nazaran fiyatını 1,49 dolara çıkardı. Bu müspet ivme, OP’nin günlük grafiğinde simetrik bir üçgen formasyonu oluştuğu için önümüzdeki haftalarda potansiyel bir kırılmanın sinyalini veriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Eylül Ayında Ateşi Yakacak 5 Altcoin 3

Kripto para ünitesinin fiyatı 1,51 dolar direnç düzeyini test ediyor. Bu noktanın üzerinde başarılı bir biçimde kapanırsa, hafta içinde 1,87 dolardaki bir sonraki kıymetli direnci hedefleyecek. Onaylanmış bir yükseliş patlaması altcoin OP’nin 2,36 dolara ulaşmasını sağlayacak. Fakat 1,51 dolarlık direncin aşılamaması 1,16 dolarlık hayati takviye düzeyine gerilemeye yol açacak.

Sei (SEI): Yakın vakitte bir gerileme

Sei (SEI) bu altcoinler ortasında en büyük kaybı yaşadı. Son 24 saatte %5’in üzerinde bir düşüşle fiyatı 0,1458 dolarda kaldı. SEI, 0,0640 dolarlık listeleme fiyatından Ağustos 2023 ortasında 0,4800 dolara kadar kayda bedel bir artış gösterdikten sonra kademeli olarak düşüşe geçti.Şu anda 0,1455 dolar takviye düzeyinin yakınında seyrediyor. Potansiyel bir satın alma fırsatı oluşturuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Eylül Ayında Ateşi Yakacak 5 Altcoin 4

Yatırımcılar bu seviyeyi stratejik bir giriş noktası olarak kabul ederse, altcoin SEI‘nin fiyatı 0,1790 doların üzerinde bir durumu geri kazanacak. Öteki taraftan 0,2835 dolara ulaşmak için net bir yol sunar. Bilakis, 0,1517 doların üzerinde kapanış yapamaması düşüşünü uzatacak.

Solana (SOL): Ethereum-Killer’in bir sonraki hamlesi

Altcoin Solana (SOL) son 24 saat içinde %2,75’lik bir fiyat düşüşü yaşadı. Buna nazaran 21,25 dolardan süreç gördü. Günlük grafikte simetrik bir üçgen formasyonu görülüyor. Buna nazaran bu da değerli bir fiyat hareketinin yaklaştığının sinyalini veriyor. Aşağı istikametli bir kırılma, SOL’un 19,70 dolar takviye düzeyini yine test etmesine neden olacak. Ayrıyeten potansiyel olarak 17,10 dolara kadar inmesine yol açacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Eylül Ayında Ateşi Yakacak 5 Altcoin 5

Tersine, üst taraflı bir kırılma SOL’u 25,80 dolar direnç düzeyine gerçek itecek. Ayrıyeten Eylül ayında 25,80 dolara yükselmek için yer hazırlayacak. Yükseliş kırılmasının erken bir göstergesi, SOL’un fiyatının günlük bir mumu 22,10 doların üzerinde kapatması olacak. Bu beş altcoin değerli fiyat hareketleri için potansiyellerini sergiliyor. Bu yüzden btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Eylül ayı kripto para meraklıları için bir beklenti havası getiriyor. Fakat, her yatırımda olduğu üzere piyasa şartları süratle değişiyor. Bu nedenle temkinli ve şuurlu ticaret stratejileri tavsiyeler ortasında yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap