Ethereum’daki faal cüzdan sayısı neredeyse rekor kırdı!

Ethereum’daki faal cüzdan sayısı neredeyse rekor kırdı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ethereum’daki faal cüzdan sayısı neredeyse rekor kırdı!

Ethereum ağındaki etkin cüzdan sayısı 1,1 milyon yaklaşarak, tarihi rekoruna yanlışsız ilerliyor.

Ethereum ağı, Çarşamba günü yapılan süreçlerdeki cüzdanların sayısında kıymetli bir artış yaşadı. Gönderici ve alıcı hacminin artmasıyla yanlışsız orantılı olarak yükseliş yaşayan faal cüzdan sayısı 1.089.893’e ulaşarak tüm vakitlerin en yüksek ikinci kıymetine geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ethereum’daki faal cüzdan sayısı neredeyse rekor kırdı! 1

Uzmanlar, olağandışı artışı değerlendirdi

Uzmanlar, Ethereum ağındaki faaliyetlerdeki bu sert artışını, ETH fiyatında potansiyel bir toparlanmaya işaret edebileceğini ve yatırımcılar için kıymetli bir kapitülasyon sinyali olabileceğini tabir etti. Ethereum ağında meydana gelen bu süratli değişim, çeşitli kripto toplulukları tarafından bir karar süreci olarak betimleniyor.

Cüzdan aktivitesindeki bu çeşit artışlar ekseriyetle kripto para piyasasındaki kritik fiyat iyileşmelerinden evvel gerçekleşmiştir. Kullanıcılar ve yatırımcılar, sıkıntı süreçlerden geçerken Ethereum’un ağına artan iştirak, birinci olarak negatif bir izlenim sunsa da gerisinden yükseliş devrini getirmiştir.

Kripto para piyasasının çok uzun bir müddettir ayı döneminde olduğunu düşünürsek, altcoin’lerin önderi tarafından gelen bu kıymetli istatistikler, süreç hakkında bilgi verici olabilir. Kripto sanayisi tarafında birçok bilgi yükseliş belirtileri sunsa da, dünya genelinde devam eden sıkılaşma siyaseti dalı kısıtlamaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap