Ethereum Satan Balina Kayıplara Karşın Bu 5 Altcoin’e Saldırıyor

Ethereum Satan Balina Kayıplara Karşın Bu 5 Altcoin’e Saldırıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Ethereum Satan Balina Kayıplara Karşın Bu 5 Altcoin’e Saldırıyor

Kripto para dünyasında Ethereum satan bir balinanın hareketleri dikkat çekiyor. Üstelik balina değerli ölçülerde ziyan yazmış durumda. Buna karşın beş altcoin için saldırmaya devam ediyor. Balinanın ziyanını çok da önemsediği yorumları var. Ayrıntılara bakalım.

Ethereum balinası kayıplara karşın beş altcoin’e saldırıyor

Bir balinanın satın alma çılgınlığı ile karşılaşıyoruz. Buna nazaran kripto para piyasasında, kayda paha bir balina, son vakitlerde UNIBOT, BITCOIN, LOOKS, HILO ve Dubbz dahil olmak üzere çeşitli tokenleri biriktirmesiyle dalgalar yaratıyor. Son 30 gün içinde bu kripto balinası, bu varlıklara toplam 2.802 Ethereum harcadı. Harcadığı ETH’nin rakamsal karşılığı yaklaşık 4,73 milyon dolara karşılık geliyor. Tıpkı vakitte bu durum kıymetli bir satın alma çılgınlığına işaret ediyor.

BTC Piyasası: Ethereum Satan Balina Kayıplara Karşın Bu 5 Altcoin’e Saldırıyor 1

Diğer taraftan Ethereum balinası değerli bir kayıpla da karşı karşıya. Kapsamlı alımlarına karşın, balina şu anda kendisini güçlü bir pozisyonda bulunuyor. Buna nazaran mevcut piyasa fiyatlarında yaklaşık 1,05 milyon dolarlık bir kayıpla boğuşuyor. Bu değerli kayıp, kripto para yatırımlarının tabiatında var olan dalgalanma ve riski yansıtıyor.

ETH balinasının detaylı dökümü

Ethereum ETH balinasının satın almaları ve bunlara karşılık gelen kayıplar şu formda yer alıyor.     

  • UNIBOT: Balina, token başına ortalama 125 dolar fiyatla 11.884 UNIBOT tokeni elde etmek için 868 Ethereum harcadı. Harcanan sayı 1,49 milyon dolara. Lakin, bu yatırım 385.000 dolar ziyanda.
  • BITCOIN: Ethereum balinası, 13,47 milyon BITCOIN tokeni elde etmek için token başına ortalama 0,1 dolar fiyatla 811 ETH harcadı. Harcanan sayı 1,4 milyon dolara muadil. Ne yazık ki bu teşebbüs 484.000 dolarlık bir kayıpla sonuçlandı.
  • LOOKS: 21,78 milyon LOOKS token için balina, token başına ortalama 0,1 dolar fiyatla 769 Ethereum tahsis etti. Harcanan sayı yaklaşık 1,26 milyon dolar. Kayıp 94.000 dolar olsa da, balina varlığın potansiyeli konusunda umutlu olmaya devam ediyor.
  • HILO: 2,57 milyon HILO tokenının satın alınması, token başına 0,15 dolar fiyatla 240 ETH (393.000 dolara eşdeğer) yatırım gerektirdi. Fakat balina burada da 88.000 dolarlık ziyanda.
  • Dubbz: Balina ayrıyeten Dubbz tokenine da girerek her biri 2,10 dolar kıymetinde 88.088 Dubbz token almak için 114 Ethereum harcadı. Buna nazaran yaklaşık 185.000 dolar yatırım yaptı. Dikkat cazip bir biçimde, bu özel yatırım 5.000 dolar üzere mütevazı bir çıkar sağladı.
BTC Piyasası: Ethereum Satan Balina Kayıplara Karşın Bu 5 Altcoin’e Saldırıyor 2

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda bu yatırımlar zorluklar ve kayıplar sunuyor. Ayrıyeten kripto para piyasasının dinamik yapısı gelecekteki gelişmelerin görüntüyü değiştirebileceğini gösteriyor. Kripto meraklıları Ethereum balinalarının bu satın almalarını yakından takip ediyor. Öbür taraftan balinanın seyahati kripto topluluğu içinde bir ilgi ve spekülasyon konusu olmaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap