Ethereum Mucidi Açıkladı: Bu Altcoin Sıkıntıları Çözebilir!

Ethereum Mucidi Açıkladı: Bu Altcoin Sıkıntıları Çözebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Ethereum Mucidi Açıkladı: Bu Altcoin Sıkıntıları Çözebilir!

Reflexer Finance Discord’da yakın vakitte yapılan bir tartışmada Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, dikkat çekti. Başkan altcoin ETH’nin mucidi, RAI isimli stablecoin’den bahsetti ve optimist olduğunun işaretini verdi. İşte detaylar…

Altcoin mucidinden RAI açıklaması

Vitalik Buterin, Reflexer platformundaki öncü stablecoin olan RAI’den bahsetti. Ayrıyeten coinin azınlık likit staking türevlerinin (LSD’ler) savunucusu olarak potansiyel rolü hakkındaki görüşlerini paylaştı. Buterin’in açıklamaları, RAI’nin LSD ekosisteminin görünümünü nasıl tekrar şekillendirebileceğine ve şu anda kripto piyasasındaki LSD’lerin %30’undan fazlasını denetim eden Lido’nun hakimiyetini nasıl azaltabileceğine ışık tuttu. Buterin, RAI’nin aktivizme giden yolunun kesinlikle radikal adımlar gerektirmediğini vurguladı.

Bunun yerine, RAI topluluğunun stake edilmiş ETH’yi desteklemek için daha aktivist bir yönetişimi benimseyebileceğini belirtti. Ayrıyeten kasıtlı olarak baskın olmayan staked ETH biçimlerini tercih edebileceğini öne sürdü. Bu yaklaşımın LSD dalında değerli değişiklikler getirebileceğine inanmakta. Buterin’in mevcut bakış açısının, stabilcoin ekosistemlerine ait evvelki görüşlerinden farklı olması dikkat caziptir. RAI’nin minimalist bir niş işgal edeceğini ve MakerDAO’nun birincil kategoride önder olmaya devam edeceğini öngörüyor. Lakin Buterin, MakerDAO’nun rotasından sapması halinde RAI’nin doğal olarak daha merkezi bir role yönelebileceğini de öngörüyor.

Buterin, LSD problemlerini RAI’nin çözeceğine inanmakta

Twitter’da Reza.eth olarak bilinen RAI takımının bir üyesi, Buterin’in fikirlerini memnuniyetle karşıladı ve bunların projenin amaçlarıyla uyumlu olduğunu onayladı. Grup üyesi, azınlık LSD’lerini desteklemek için daha fazla yönetişimin gerekliliğini vurgulayarak, global bir muahedenin bu maksada ulaşmak için çok değerli olacağına işaret etti. Enteresan bir halde, Buterin’in yorumları RAI için değerli bir gelişmeyle tıpkı vakte denk geldi. Birkaç gün evvel DAO, on-chain protokolleri, hazineleri ve kamu mallarını güçlendiren bir platform olan Tally’ye bir teklif sunmuştu.

BTC Piyasası: Ethereum Mucidi Açıkladı: Bu Altcoin Sıkıntıları Çözebilir! 1

Teklif, global bir yerleşim kullanıcı arayüzü (UI) oluşturulması için finansman talep ediyordu. Reza, global bir uzlaştırma kullanıcı arayüzü oluşturmanın, adil ve problemsiz bir global uzlaştırma sürecini kolaylaştırmaya yönelik birinci adımı temsil ettiğine inanıyor. Projenin, azınlık LSD’lerin çıkarlarını savunarak kripto para ünitesi ortamında değişim için bir katalizör olma taahhüdünün altını çiziyor. Özetle, Ethereum mucidi Vitalik Buterin’in LSD için potansiyel bir savunucu olarak RAI’yi onaylaması, kripto para ünitesi alanında değerli bir gelişmeye işaret ediyor. RAI topluluğunun aktivist yönetişimi benimsemesi ve global bir yerleşim UI’si peşinde koşmasıyla, gelecekte Lido’nun hakimiyetine meydan okuyan ve değişimin önünü açan daha kapsayıcı ve eşitlikçi bir LSD ekosistemi olabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap