Ethereum (ETH), Haftalar Sonra O Düzeye Geldi!

Ethereum (ETH), Haftalar Sonra O Düzeye Geldi!

Paylaş
BTC Piyasası: Ethereum (ETH), Haftalar Sonra O Düzeye Geldi!

Shapella öncesindeki fiyat bandına yaklaşan Ethereum’da (ETH) satış baskısı devam edebilir mi, aktüel olarak ETH grafik tahlili.

Shapella güncellemesi öncesinde büyük bir heyecan yakalayan ETH, haftalar sonra tıpkı fiyat aralığına geldi. 1.777 Dolardan hacimli yükseliş gösteren ETH, kripto yatırımcılarını ikiye böldü. Vaktinde bu bedelden önemli bir yükseliş gösteren ETH, dayanak bandını aşağı istikametli kırdığı durumda iste önemli satış baskısı görebilir.

Ethereum (ETH) Grafik Analizi

Shapella’dan evvel 1.777 dolardan alıcı bulan ETH, haftalar sonra tekrardan birebir fiyat bandına yaklaştı. Şu an için 1.817 dolarda seyreden altcoin’lerin başkanı, dün bu fiyat bandına bir fitil atmıştı. Alıcıların tekrardan üstünlük kurmasıyla bu fiyat aralığından seken ETH, 1.777 doları aşağı istikametli kırdığı takdirde, büyük bir satış dalgasıyla karşı karşıya kalabilir. ETH’da 1.793 – 1.757 Dolar aralığı, takviye olarak takip edilecek düzeylerden biri.

Altcoin’lerin yükselişi ismine değerli kriterleden olan ETH, yükselsin sürdürebilmesi ismine sırasıyla 1.855 – 1.916 -1.942 ve 2.022 doları aşması izlenebilir. Grafik tahlilin değerli olduğu kadar da piyasadaki haber döngüsünün de değeri büyük olacaktır.

BTC Piyasası: Ethereum (ETH), Haftalar Sonra O Düzeye Geldi! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap