Ethereum Bir Yıl Aradan Sonra Zirveyi Gördü

Ethereum Bir Yıl Aradan Sonra Zirveyi Gördü

Paylaş
Ethereum Bir Yıl Aradan Sonra Zirveyi Gördü

Kripto para dünyasının en büyük ikinci para birimi olan Ethereum, geçtiğimiz senenin ocak ayından bu yana en yüksek seviyesini gördü. Ethereum’da yaşanan bu gelişme birçok ekonomi otoriterlerinin dikkatini çekti. Ethereum’da yaşanan bu yükseliş halen devam ediyor.

Kripto paralar içerisinde en büyük hacimli ve günlük işlem hacmi en yüksek ikinci para birimi olan Ethereum, geçtiğimiz bir gün içerisinde %16’nın üstünde değer kazandı. Bu yükselişle birlikte Ethereum, 148 doları gördü. Peki Ethereum’daki bu yükseliş sürecek mi? Sosyal medya platformlarının ünlü isimlerinden olan kripto para uzmanı Ledger Status, “Ethereum son bir yıl içindeki tüm sınırlarını zorladı ve bu seviyeyi yakaladı. Ethereum başta olmak üzere diğer altcoinlerde de artışların devam edeceğini ve Ethereum’un 200 dolar sınırını aşacağını bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Bir sene sonra ilk defa

Ünlü analist Ledger Status bu açıklamayı yaptığı sırada Ethereum 130 dolar seviyesindeydi. 2018 ocak ayından itibaren sürekli bir düşüş yaşanan kripto para dünyasında belki de en büyük zararı Bitcoin ile birlikte Ethereum görmüştür. 1000 dolar gibi bir seviyeyi yakalayan Ethereum, 2018 yılı yatırımcılarını memnun etmeyi başaramadı. 2019 yılı itibariyle inişli çıkışlı bir grafik sergileyen Ethereum, son zamanlarda büyük bir yükselişe geçti ve %16 gibi bir rekor artışla herkesi şaşırtmayı başardı. Bir sene sonra yaşanan bu muazzam yükseliş, yatırımcıları da oldukça memnun etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap