Ethereum balinası tek süreçte 5,1 milyon dolar kaybetti!

Ethereum balinası tek süreçte 5,1 milyon dolar kaybetti!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ethereum balinası tek süreçte 5,1 milyon dolar kaybetti!

Bitcoin’in (BTC) hacimli yükselişinden sonra Ethereum’a (ETH) long taraflı süreç alan bir balina, 5,1 milyon dolarlık ziyan yazdı.

Lookonchain tarafından yayımlanan datalara nazaran bir ETH balinası, geri çekilme devam ederken yüklü bir “long” istikametli süreç aldı. Lakin BTC’nin salınımıyla birlikte piyasanın paha kaybetmesi, balinayı büyük ziyana uğrattı. ETH’ye yüklü ölçüde “long” durum alan yatırımcının toplamda 5,1 milyon dolarlık süreci tasfiye edildi. Bu duruma karşın pes etmeyen balina, tekrardan bir sürece dahil oldu.

Pest etmeyen balina tekrar süreç aldı!

Long istikametli süreçte 5,1 milyon dolar pahasında ziyan kaydeden ETH balinası, bu durumun sonrasında tekrar bir süreç aldı. Tasfiyeden sonra 1.717 dolardan ETH longlayan balina için şimdi net bilgiler gelmedi. 5,1 milyon dolarlık kayıp sonrasında yeniden birebir görüşünü sürdüren balina, ETH’ye olan inancını sürdürüyor.

Grayscale’in SEC’i mağlup etmesinden sonra patlama yapan tasfiye bilgileri, birinci olarak short yatırımcısını sallamıştı. Lakin BTC’nin 28.150 dolardan sert bir halde geri çekilmesi, sıradaki maksadı long istikametli yatırımcılar olarak belirledi. Bu süreçte sürece dahil olan pek çok vadeli süreç yatırımcısı, volatil bir piyasanın ortasında kaldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap