Ethereum ağındaki etkileşim oranında büyük artış!

Ethereum ağındaki etkileşim oranında büyük artış!

Paylaş
BTC Piyasası: Ethereum ağındaki etkileşim oranında büyük artış!

Ethereum ağındaki adreslerin etkileşim sayısı, tek bir günde 467.000’e ulaşarak yakın vakitli tepesini yaptı.

16 Haziran’da başlayan Ethereum ETF haberlerli, tesirini göstermeye devam ediyor. Ethereum ağında yer alan adresler, inanılmaz bir halde etkileşimlerini sürdürüyor. Sadece bir günde 467.000 “benzersiz adres etkileşimi” yakalayan Ethereum ağı, bu data için iki aylık bir tepe yakaladı.

BTC Piyasası: Ethereum ağındaki etkileşim oranında büyük artış! 1

ETF mevzusuyla bir arada Ethereum ağı hareketlilik kazandı

Ethereum tabanlı Borsa Yatırım Fonlarının (ETF’ler) 16 Haziran’daki birinci duyurusundan bu yana piyasa, Ethereum ağındaki faaliyet düzeylerinde kıymetli bir artış gözlemlendi. ETF’ler hem kurumsal hem de perakende yatırımcıların varlığa kolaylıkla yatırım yapmasının kapılarını açıyor. Bu durumlar ile birlikte Ethereum ağındaki pek çok data, kısa müddette büyük bir artış yaşadı.

Ethereum, Ethereum 2.0 ile Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçiş üzere güncellemelerle karşı karşıya kaldıkça, artan ağ aktifliği, piyasanın daha fazla yarar ve tahminen de daha fazla bedel için hazırlandığının erken bir işareti olabilir. Ayrıyeten, Ethereum 2.0 ile Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçiş üzere güncellemelerin olması ve artan ağ aktifliği üzere ögeler, yatırımcıları ve kullanıcıları bu alana çekmekte kıymetli bir yol oynuyor.

BTC Piyasası: Ethereum ağındaki etkileşim oranında büyük artış! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap