ETH, MATIC ve SOL İçin Sıcak Gelişmeler Var! ‘Yeşil Sinyal’

ETH, MATIC ve SOL İçin Sıcak Gelişmeler Var! ‘Yeşil Sinyal’

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: ETH, MATIC ve SOL İçin Sıcak Gelişmeler Var! ‘Yeşil Sinyal’

ETH, MATIC ve SOL, artan ağ aktivitesi, yeni duyurular ve balina satın alımları eşliğinde yatırımcılara yeşil sinyal yakıyor.

Ethereum (ETH), artan balina aktivitesi ile dikkat çekiyor

On-chain izleyicisi Lookonchain, son düşüşü fırsat bilen balinaların, taban fiyattan ETH satın almaya başladığını bildirdi. Buna nazaran 4 kişilik bir balina kümesini, geçen haftadan bu yana 94 milyon dolar pahasında ETH topladı. 56,1 bin ETH biriktiren balinalar, fiyat 1,580 dolara düşerken yeni fırsatları pahalandırıyor.

Bu ortada, Coinglass bilgileri, Binance’de kitlenen ETH ölçüsünün 13 ayın en düşük düzeyine ulaştığını gösteriyor. Şu anda, Binance’teki Ethereum süreç mukavelelerinde kilitlenen yalnızca 1,41 milyar dolar var. Düşüşü yorumlayan Marex Solutions’ın eş lideri lan Solot, tasaya gerek olmadığını belirtti:

Bitcoin ve altcoinlerdeki son düşüşü çok fazla kaygı etmeyin. Yaşanan düşüş fevkalâde derecede düşük likidite ve kaldıraçların tasfiyesiydi. Artık ise devam etme vakti.

ETH balina satın alımlarını değerlendirirken, Solana bu haberi fiyatlandırıyor

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, e-ticaret devi Shopify dün Solana Hisse ile işbirliğini duyurdu. Solana fiyatı duyurunun akabinde bir ölçü ivme kazanarak uzun vadeli direnç çizgisinin üzerine çıktı. Fiyat şu anda son rallinin 0,618 Fibonacci geri çekilme dayanağından (20,2 dolar) toparlanma sürecinde. Başarılı olursa, teknik tahlillere nazaran 27 dolarlık direnç bölgesini bir defa daha test etme mümkünlüğü var.

Haftalık RSI 50’nin altına hakikat hareket ederken takviye çizgisinin üzerinde kalmaya devam ederek meçhul bir trendin sinyalini veriyor. 0,618 Fib düzeyinin aşılması durumunda SOL fiyatı, artık 15 dolar dayanağına dönüşen evvelki dirence yanlışsız düşebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: ETH, MATIC ve SOL İçin Sıcak Gelişmeler Var! ‘Yeşil Sinyal’ 1

Günlük grafik, SOL’un yılın taban düzeyi 8 dolardan bu yana yükselen üçgen formasyonunda süreç gördüğünü gösteriyor. Bu da birden fazla durumda kırılmalara yol açan yükseliş formasyonudur. Lakin SOL fiyatı, 14-20 Temmuz tarihleri ​​arasında üçgenin direncinin (kırmızı elips) üzerinde uydurma bir kırılma gösterdi. Bu da çoklukla değerli fiyat düşüşlerinin takip ettiği düşüş sinyali olarak kabul edilmektedir.

Analizlere nazaran şu anda en mümkün senaryo, SOL’ün yakın gelecekte daha da düşebileceğini öne sürüyor. En yakın maksat 17 dolar, daha düşük maksat ise 15 dolar. Shopify ödemelerine entegre olan SOL ile birlikte fiyat açısından ek kazanımlar görmekte mümkün.

Ulaş Utku Bozdoğan: ETH, MATIC ve SOL İçin Sıcak Gelişmeler Var! ‘Yeşil Sinyal’ 2

Litecoin rekor kırıyor

Litecoin Vakfı, Litecoin ağında halihazırda 46 milyon sürecin işlendiğini ve 2023 yılının dikkate paha bir dönüm noktası olduğunu duyurdu. Bu muvaffakiyet, Litecoin’in dijital finans ortamında giderek artan kıymetini ve benimsenmesini ortaya koydu.

Litecoin, 175 milyonuncu süreci gerçekleştirerek son muvaffakiyetini elde ederek evvelki rekorlarını açık orta geride bıraktı. Bu başarıyı bir perspektife oturtmak gerekirse, 2022 yılının tamamında toplam 39 milyon süreç gerçekleşti. Bu da Litecoin’in kullanım ve popülerlik ivmesinin yeni boyutlara ulaştığını açıkça ortaya koyuyor.

Bu ortada, IntoTheBlock, Litecoin ağındaki artan aktiviteye ışık tuttu. Bilhassa firma, Litecoin için günlük faal adreslerdeki etkileyici artışın altını çizdi. Yeni bir raporda, 231.270 günlük etkin adresin etkileyici bir sayısını bildirdi. Adres etkinliğindeki bu artış, ağın büyüyen canlılığının ve kullanıcı iştirakinin bir ispatıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap