Eski Binance Yöneticisi Açıkladı! Boğa’da Bu Altcoinler Revaçta Olacak

Eski Binance Yöneticisi Açıkladı! Boğa’da Bu Altcoinler Revaçta Olacak

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Eski Binance Yöneticisi Açıkladı! Boğa’da Bu Altcoinler Revaçta Olacak

Bitcoin ve altcoinler için değerli bir haber var. Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance’in eski teşebbüs sermayesi lideri Xin Jiang’dan haber var. Geçtiğimiz günlerde kripto para ve Web3 bölümleri hakkında ilgi cazibeli görüşler paylaştı. Jiang, Binance’den ayrılmasının akabinde teşebbüs sermayesi şirketi Old Fashion Research’ü kurdu. Ayrıyeten 4 Eylül’de yayınladığı bir blog yazısında kripto para kesimine ait dikkat cazibeli açıklamalar yaptı.

Bitcoin ve altcoinler için açıklamalar

Jiang blog yazısında Bitcoin ve altcoinler için açıklama yapıyor. Buna nazaran hem birincil hem de ikincil piyasalarda tabana vurma kademesi yaşadığını belirtti. Bu senaryonun Web3’e yatırım için uygun bir ortam sunduğunu ileri sürüyor. Başka taraftan Jiang, daha fazla altyapıya değil, öldürücü uygulamalara odaklanılması gerektiğine dikkat çekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Eski Binance Yöneticisi Açıkladı! Boğa’da Bu Altcoinler Revaçta Olacak 1

Jiang, kripto para piyasasının Layer-2 (L-2) gibisi ek altyapı projelerine gereksinim duymadığını vurguladı. Mevcut altyapının, kesimi birden fazla boğa döngüsü boyunca sürdürecek donanıma sahip olduğunu sav etti. Jiang’a nazaran, altcoinler içinde Ethereum’un L-2 yenilemeleri ve yaklaşan zkEVM’ler ölçeklenebilirlik ve merkeziyetsizlik kaygılarını tesirli bir formda ele aldı. Jiang’a nazaran piyasanın asıl gereksinimi olan şey, yenilikçi dönüşümleri tetikleyebilecek “öldürücü uygulamalar”.

Merkezi olmayan finans (DeFi) beklentileri

Jiang bu noktada “Eğer rasyonel ve objektif bir yatırımcıysanız, lütfen daha fazla altyapı projesine gereksinimimiz olmadığını kabul edin. Mevcut altyapı bizi bir sonraki boğa koşusuna, hatta tahminen de bir sonraki boğa koşusuna götürebilir. Ethereum Layer 2’nin devreye girmesi ve gelen zkEVM’ler sayesinde ölçeklenebilirlik bir sorun değil. Ayrıyeten merkeziyetsizlik de o denli. Eksik olan tek şey, çarpıcı güce sahip ‘katil uygulamalar.” açıklamasını yapıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Eski Binance Yöneticisi Açıkladı! Boğa’da Bu Altcoinler Revaçta Olacak 2

Jiang, Friend.tech ve Unibots üzere son hareketlere bakıyor. Ayrıyeten Bitcoin ve altcoinler için kıymetli dalgalar yarattığına dikkat çekti. Bunların bir sonraki boğa koşusunda başarılı olan DeFi projelerine örnek teşkil edebileceğini öne sürdü. Jiang ayrıyeten Telegram ve Discord üzere toplumsal medya platformlarının kripto para kesimi üzerindeki tesirine dikkat çekiyor. Öteki taraftan piyasa dinamiklerini şekillendirmedeki rollerini vurguladı.

Meme Coin’lerin Yükselişi

Deneyimli yatırımcı, altcoinler içinde meme coinlerin piyasadaki ehemmiyetinin altını çizdi. HarryPotterObamaSonic10Inu üzere tokenlarla örneklendirilen meme coinlerin kripto para alanında büyük ilgi gördüğünü kabul etti. Jiang, meme coin’lerin, ekseriyetle şişirilmiş milyar dolarlık değerlemeler ve çok abartılı stratejilerle gelen VC takviyeli token’lara kıyasla daha adil bir token düzeneği sunduğuna inanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Eski Binance Yöneticisi Açıkladı! Boğa’da Bu Altcoinler Revaçta Olacak 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Xin Jiang’ın görüşleri gelişen kripto para ortamına ışık tutuyor. Ayrıyeten piyasayı ileriye taşımak için inovasyona ve “öldürücü uygulamalara” duyulan muhtaçlığı vurguluyor. Başka taraftan toplumsal medyanın ve altcoinler içinde meme coin’lerin dalın dinamiklerini şekillendirmedeki tesirini de kabul ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap