EOS, Japonya düzenleyicisinden onay aldı

EOS, Japonya düzenleyicisinden onay aldı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: EOS, Japonya düzenleyicisinden onay aldı

EOS Network Vakfı, EOS token’ın Eylül ayında Japon borsası BitTrade’de süreç görmeye başlayacağını duyurdu.

EOS, Japonya’nın kripto düzenleyicisi tarafından beyaz liste onayı aldı. Bu durum, token’ın ülkedeki düzenlenmiş borsalarda Japon yenine karşı alınıp satılabilmesi manası taşıyor. EOS’un geliştirilmesini destekleyen EOS Network Foundation (ENF), bir duyuruda, EOS’un Japon Sanal ve Kripto Varlık Borsası Birliği’nden beyaz liste onayı aldığını resmi olarak açıkladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: EOS, Japonya düzenleyicisinden onay aldı 1

Yetkili isimlerden açıklama geldi

ENF CEO’su Yves La Rose, EOS tarafındaki gelişmeler üzerine yaptığı açıklamada, Asya pazarından yararlanmanın EOS için çok kıymetli olduğunu söyledi. La Rose’a nazaran bölge, çok sayıda token’a sahip olması nedeniyle her vakit EOS için kıymetli bir öge olarak yer almış. Ek olarak La Rose, şunları söyledi:

“Web3 inovasyonunun bir sonraki dalgasının blockchain tabanlı oyun ve GameFi biçiminde geleceğine kuvvetle inanıyoruz. Asya bu alanda açıkça önder.”

ENF CEO’su ayrıyeten, Japonya’nın yerleşik bir düzenleyici çerçeveye ve destekleyici bir hükümete sahip büyüyen bir pazar olduğunu tabir etti. La Rose, netlik ve nezaret açısından Japonya üzere ülkelerin pazar hissesini alması için “inanılmaz bir fırsat” olduğuna inanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap