Endişe Duvarları! Bu Altcoin’de Kritik Satışlar!

Endişe Duvarları! Bu Altcoin’de Kritik Satışlar!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Endişe Duvarları! Bu Altcoin’de Kritik Satışlar!

Kripto para dünyasında son vakitlerde altcoin XRP haberleri çoğalmaya başladı. Buna paralel olarak fiyatta da yansımalar kelam konusu. Bilhassa mahkeme süreciyle birlikte Ripple için kıymetli artışlar olmuştu. Lakin sonrasında fiyat tekrar gerilemişti. Artık kıymetli bir satış dalgası var. Ayrıntılara bakalım.

Ripple, token fiyatı yükselirken 105 milyon altcoin XRP sattı

Olayların dikkat alımlı bir formda gelişmesiyle, blockchain devi Ripple, altcoin XRP token fiyatında bir artış yaşarken değerli XRP transferlerine dahil oldu. Buna nazaran büyük XRP hareketleri tespit edildi. Whale Alert’ün son raporlarına nazaran, merkezi San Francisco’da bulunan Ripple Labs, kripto izleme platformu tarafından “bilinmeyen” olarak kategorize edilen bir cüzdana yaklaşık 80 milyon XRP aktardı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Endişe Duvarları! Bu Altcoin’de Kritik Satışlar! 1

Ayrıca, Whale Alert tarafından vurgulanan bir diğer süreç daha var. Buna nazaran 30 milyon altcoin XRP’nin anonim bir adresten Bitstamp borsasına taşınmasını içeriyor.

Önemli ripple faaliyetleri

Ripple’ın toplam 105 milyon altcoin XRP transfer ettiği bu transferlerin kümülatif tesiri hayli büyük. XRP odaklı tahlil platformu Bithomp tarafından sağlanan bilgiler, Bitstamp’a gönderilen 30.000.000 XRP’yi içeren ikinci sürecin de Ripple’a bağlı bir cüzdan tarafından başlatıldığını ortaya koyuyor. Bu da Ripple’ın bu iki süreç aracılığıyla bir defa daha fiat kıymeti 52,8 milyon dolara muadil olan değerli bir kripto transferi gerçekleştirdiğini gösteriyor.

Bithomp’un bilgileri, Ripple’ın başlangıçta 75.000.000 altcoin XRP’yi cüzdanlarından birine aktardığını gösteriyor. Ayrıyeten akabinde 46.000.000 XRP’yi anonim bir adrese transfer ettiğine işaret ediyor. Bu süreçler dizisi, Ripple tarafından yürütülen tezgah üstü (OTC) ticaret yahut fon yine dağıtımı ile ilgili üzere görünüyor.

Gizemli XRP işlemleri

Hafta sonu Ripple, “bilinmeyen” olarak kategorize edilen bir adresten 100.000.000 altcoin XRP aldı. Bu adresin daha sonra Kanadalı kripto para borsası SideShift’e ilişkin olduğu tespit edildi. Bu transferin gerisindeki emel şimdi açıklanmadı. Daha evvel de kripto para devi Binance’den Ripple’ın cüzdanlarına emsal transferler olmuştu. Bunlar Bithomp tarafından tespit edilmişti. Dikkat alımlı bir formda, ne Ripple ne de ilgili taraflar bu süreçlerle ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Endişe Duvarları! Bu Altcoin’de Kritik Satışlar! 2

Şu anda en büyük beşinci kripto para ünitesi olan XRP, kayda bedel fiyat hareketleri sergiledi. Pazartesi gününden bu yana yüzde 4,38’lik bir kıymet artışı kaydetti. Küçük bir düşüşe karşın, altcoin XRP fiyatı istikrarlı bir formda yükseldi. Buna nazaran hafta başından bu yana yüzde 3,96’lık bir kar elde etti. Son güncelleme itibariyle XRP, Bitstamp borsasında 0,50896 dolardan süreç görüyor. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Ripple’ın son devirdeki XRP transfer telaşı dikkat çekiyor. Buna nazaran altcoin XRP’nin piyasa performansındaki artışla tıpkı vakte denk geliyor. Atak kripto dünyasındaki bu kıymetli hareketleri çevreleyen entrikayı daha da vurguluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap