En Yeterli Yield Farming Altcoin’leri Açıklandı: İşte Top 15!

En Yeterli Yield Farming Altcoin’leri Açıklandı: İşte Top 15!

Paylaş
BTC Piyasası: En Yeterli Yield Farming Altcoin’leri Açıklandı: İşte Top 15!

Altcoin projelerine dair önemli haberleri ve istatistikleri yayınlayan CryptoDiffer, piyasa kapitalizasyonuna göre ilk 15 Yield Farming altcoin projelerini listeledi. Kripto paralarla alakalı çeşitli analizler sunan CryptoDiffer’ın 28 Ocak itibariyle açıkladığı, piyasa kapitalizasyonuna göre ilk 15 Yield Farming altcoin projesini (UNI, AAVE, CAKE, CRV, SNX, YFI, COMP, SUSHI, RLY, SPELL, RAY, RGT, JOE, SOUL ve ALPHA) Kritokoin.com olarak mercek altına alıyoruz.

BTC Piyasası: En Yeterli Yield Farming Altcoin’leri Açıklandı: İşte Top 15! 1

15 Yield Frming altcoin projesi

Yield farming, DeFi sektörünün hala gelişmekte olan ve en yüksek büyüme potansiyeline sahip alanı. Yield farming, kripto para ekosisteminde yüksek getiri veya ödül elde etmek için kripto para stake etme veya ödünç verme işlemine deniyor. Merkeziyetsiz finans (DeFi) bu alanda yenilikçi, ancak riskli ve fiyat oynaklığı içeren bir alan. Likidite madenciliği gibi yenilikler sayesinde son zamanlarda popülerliği iyice arttı. CryptoDiffer’in listesinin başında 4.570 milyar dolarlık market kapitalizasyon değeri ile UNI geliyor. Onu 1.9 milyar dolar ile AAVE takip ediyor ve son bir yılda %49 oranında bir değer kaybı var. Üçüncü yield farming projesi ise 1.8 milyar dolar ile CAKE. Onu CRV takip ediyor 1 milyar dolar değerle ve yıllık % 58 değer artışıyla. 911 milyon dolarla SNX beşinci sırada, 816 milyon dolar ile YFI altıncı sıradalar.

BTC Piyasası: En Yeterli Yield Farming Altcoin’leri Açıklandı: İşte Top 15! 2

Yedinci sıradaki proje 791 milyon dolar ile COMP. Onu 779 milyon dolar ile SUSHI takip ediyor. Dokuzuncu sıradaki proje 476 milyon dolar ile RLY olurken onuncu sıradaki proje 424 milyon ile SPELL. RAY on birinci sırada 289 milyon dolar ile. On ikinci sıradaki yield farming projesi ise 220 milyon ile RGT. Son üç proje olan JOE, SOUL ve ALPHA’nın büyüklükleri sırasıyla 176, 172 ve 163 milyon dolar.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap