En Çok Süreç Gören 5 Metaverse Coin Aşikâr Oldu!

En Çok Süreç Gören 5 Metaverse Coin Aşikâr Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: En Çok Süreç Gören 5 Metaverse Coin Aşikâr Oldu!

Kripto para piyasası, ayın başlarında kaba bir düşüş momentumunun ardından bu hafta yatay işlem görmeye devam ediyor. Fiyatların düşmesiyle, bir sonraki potansiyel kripto boğa koşusu için düşük hacimli metaverse coin oyunları izleme listesine alınabilir. Bu makalede, 24 saatlik hacme göre sıralanmış metaverse odaklı projeleri listeleyelim.

İşte en çok işlem gören 5 metaverse coin

  • Listenin en düşük hacmi, Ekim 2021’de piyasaya sürülen Unity ile oluşturulmuş MMORPG metaverse coin Highstreet (HIGH). Proje, yardımcı programı kullanılabilir oyun içi öğelere entegre ederek fiziksel ve dijital dünyaları Blockchain teknolojisiyle birleştirmeyi hedefliyor. Son 24 saatteki piyasa değeri 10 milyon dolar.
  • Dördüncü sırada, 20 milyon dolar 24 saatlik işlem hacimli Ethernity Chain (ERN), Ethereum tabanlı ilk lisanslı ve kimliği doğrulanmış NFT platformudur. Ethernity, sertifikalı ve kimliği doğrulanmış NFT’ler üreten bir dijital koleksiyon pazarına sahip topluluk odaklı projedir. 65 milyon dolar piyasa değeriyle 5.03 dolardan işlem görüyor.
  • Mines of Dalarnia (DAR), Kasım 2021’de piyasaya sürülen Chromia Blockchain tabanlı metaverse coin oyunu. Oyuncuların ödüller için madencilik yapmasını sağlayan Blockchain tabanlı macera RPG oyununa sahip. 24 saatlik işlem hacmi 35 milyon doları aşıyor.
BTC Piyasası: En Çok Süreç Gören 5 Metaverse Coin Aşikâr Oldu! 1

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse devleri: Verasity (VRA) ve Alien Worlds (TLM)

  • İkinci sıradaki Verasity (VRA), espor ve video eğlencesi için bir protokol ve ürün katmanı platformu. Verasity’nin misyonu, herhangi bir platformdaki video yayıncıları için etkileşim ve reklam gelirlerini önemli ölçüde artırmaktır. Valorant ve CS:GO gibi oyunlarla e-spor dünyasıyla ortaklıklar kurdu. VRA’nın 24 saatlik işlem hacmi 45 milyon dolar.
  • İlk sırada Alien Worlds (TLM) var. WAX tabanlı Alien Worlds, NFT tabanlı bir metaverse coin oyunudur. Proje, NFT, staking, DeFi, DAO’lar, GameFi gibi Blockchain teknolojisinin en son yönlerini bir araya getiriyor. 50 milyon dolarlık işlem hacmiyle son günlerin en çok işlem gören metaverse coin’lerinden biri oluyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap