En Çok Satan 5 NFT Token Koleksiyonuna Bakın!

En Çok Satan 5 NFT Token Koleksiyonuna Bakın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: En Çok Satan 5 NFT Token Koleksiyonuna Bakın!

Geçtiğimiz birkaç yıldaki kripto patlaması, daha yeni bir piyasanın rekor seviyelere çıkmasına yardımcı oldu. Sanatçılar, yatırımcılar ve girişimciler gelişmekte olan Web3 alanına katıldıkça toplam NFT piyasanın işlem hacmi geçen yıl 24 milyar dolara ulaştı. Ancak satış baskısı, NFT sektörüne de olumuz yansıdı. NonFungible.com’dan alınan veriler, haftalık NFT satışlarının, Ocak ayından bu yana yarı yarıya azıldığını gösteriyor. Peki, bu hafta hangi NFT token koleksiyonları çok satıldı? İşte liste ve ayrıntılar…

Geçen haftadan bu yana en çok işlem gören 5 NFT token

Doodles

Doodles, 10.000’lik bir koleksiyon adetiyle renk, özellik ve boyut yelpazesine sahip NFT koleksiyonu. Haftalık satış hacmi 3,9 milyon dolar ve 315 parçası işlem gördü. Bu süreçte en yüksek teklif 203 bin dolardı.

Ulaş Utku Bozdoğan: En Çok Satan 5 NFT Token Koleksiyonuna Bakın! 1

VeeFriends

Geçtiğimiz haftadan bu yana, VeeFriends NFT koleksiyonu, 147 parça üzerinden 6,4 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti. Bu esnada en büyük teklif 113 bin dolardı. VeeFriends, 10.255 parçalık bir NFT koleksiyonudur. Projenin amacı “anlamlı fikri mülkiyet yaratmak ve olağanüstü bir topluluk yaratmak”.

Ulaş Utku Bozdoğan: En Çok Satan 5 NFT Token Koleksiyonuna Bakın! 2

The Sandbox

Üçüncü sırada, son 7 günde, 679 NFT üzerinden 7,6 milyon dolar satış hacmi kaydeden The Sandbox yer alıyor. En yüksek satış ise 26 bin dolar oldu. Sandbox, kısaca, kullanıcıların LAND NFT’lerine sahip oldukları topluluk odaklı bir UGC-voksel platformu.

Ulaş Utku Bozdoğan: En Çok Satan 5 NFT Token Koleksiyonuna Bakın! 3

CryptoPunks

Popüler NFT koleksiyonu CryptoPunks, 162 parçalık satışta 8,6 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı. En yüksek teklif 371 bin dolar oldu. CryptoPunks, Ethereum tabanlı 10.000 benzersiz NFT karakteri bulunan, CryptoArt hareketine ilham bir veren proje.

Ulaş Utku Bozdoğan: En Çok Satan 5 NFT Token Koleksiyonuna Bakın! 4

Bored Ape Yacht Club

İlk sıradaki, 33,5 milyon dolarlık işlem hacmi, 2,588 NFT satışı ve 716 bin dolar en yüksek teklif ile Bored Ape Yacht Club. “BAYC”, Ethereum tabanlı 10.000 parçalık NFT koleksiyonu. Bored Ape Yacht Club üyelik kartı üyelerine özel avantajlar erişim sağlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: En Çok Satan 5 NFT Token Koleksiyonuna Bakın! 5

Bu avantajlar biri Apecoin (APE), APE, BAYC yatırımcılarına airdrop olarak hediye edildi. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız Apecoin rehberine göz atmayı unutmayın.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap