Elon Musk’tan çarpıcı telaffuz: X’in token’ı olmayacak!

Elon Musk’tan çarpıcı telaffuz: X’in token’ı olmayacak!

Paylaş
BTC Piyasası: Elon Musk’tan çarpıcı telaffuz: X’in token’ı olmayacak!

X’in sahibi Elon Musk, platforma ilişkin rastgele bir token’ın asla piyasaya sürülmeyeceğini belirtti.

Tesla ve X üzere tanınan şirketlerin sahibi olan ünlü iş insanı Elon Musk, toplumsal medyada yaptığı bir paylaşım ile kripto tutkunlarının başını karıştırdı. Dogecoin (DOGE) başta olmak üzere vakit zaman kripto para paylaşımları yapan Musk, X’e ilişkin rastgele herhangi bir kripto para ünitesinin olmayacağını net bir formda vurguladı.

BTC Piyasası: Elon Musk’tan çarpıcı telaffuz: X’in token’ı olmayacak! 1

Açıklama, X üzerinden geldi

Geçtiğimiz süreçte Twitter’ı satın alarak X isimli farklı bir platforma dönüştüren Elon Musk, bir kullanıcıya verdiği cevapta “X’in kendi kripto parası asla olmayacak” biçiminde verdiği cevap herkesi şaşırttı. Kullanıcının “Elon Musk ve X, hiçbir vakit bir kripto para piyasaya sürmedi” telaffuzunun üzerine açıklama yapan Musk, bu bahis hakkında genel bir yorum yapmış oldu.

Elon Musk her ne kadar bu biçim telaffuzlarda bulunsa da, mememcoin’lerden âlâ bir çıkar elde etmek isteyen yatırımcılar ve şirketler, çeşitli projeler oluşturuyor. Bu memecoin’lerin en çok bilinenleri ise, X/TWITTER, ELON BUYS TWITTER (EBT), CryptoTwitter (CT), TWITTERDOGE (TDOGE) formunda yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap