Elon Musk, X İçin Yeni Özellikleri Duyurdu! Beklenen DOGE Haberi Yakın Mı?

Elon Musk, X İçin Yeni Özellikleri Duyurdu! Beklenen DOGE Haberi Yakın Mı?

Paylaş
BTC Piyasası: Elon Musk, X İçin Yeni Özellikleri Duyurdu! Beklenen DOGE Haberi Yakın Mı?

X’in sahibi Elon Musk, bugün rastgele bir telefon numarası olmadan uygulama üzerinden arama yapılmasına imkan sağlayacak yeni bir özelliği kullanıma sunacağını duyurdu. Yeni hepsi bir ortada platform, hafta boyunca DOGE, BTC ve altcoin ödemeleri için önemli adımlar attı.

Elon Musk, X’te sesli ve manzaralı görüşmeler sunacak

Tesla işvereni bugün yenilikçi platformu X hakkında yakında çıkış yapacak yeni bir özelliği duyurdu. Son paylaşımında, X’e yakın bir vakitte manzaralı ve sesli arama özelliğinin geleceğini bildirdi. Kelam konusu gelişme, bilhassa kripto topluluğu ortasında geniş çaplı ilgi topluyor.

Musk, tweet’inde, yaklaşan özelliğin X platformunda imajlı ve sesli konuşmalara imkan tanıyacağını belirtti. Bunun iOS, Android, Mac ve PC kullanıcılarını de kapsayacağını duyurdu. Bilhassa, bu aramalar için bir telefon numarası gerekmeyecek olması enteresandı. Bu da X’in dünya genelinde tesirli bir irtibat ağı olma maksadına hizmet ediyor.

Musk’ın paylaşımı, kullanıcıların bu özelliğin ne vakit kullanıma sunulacağına dair merak uyandırıyor. Bu noktada, Elon Musk, teknoloji teşebbüsçüsü işlevin “gelecekte” sunulacağını ekledi. Son duyurular, X platformundaki sesli ve manzaralı aramalarla ilgili birinci direkt onayı temsil ediyor. Lakin, bu Elon Musk’ın bu özellik hakkında birinci kere konuşması değil. X platformunda çalışan dizayncı Andrew Conway, Temmuz ayında özelliğin fonksiyonel olduğunu gösteren ekran imgelerini paylaşarak kullanıcılar ortasında heyecan yarattı.

X, 7 ABD eyaletinden kripto ödemeleri için lisans aldı

Elon Musk takviyeli yeni ABD eseri super-app X, son aylarda ABD’nin farklı eyaletlerinden kabul gördü. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Rhode Island’da bu haftanın başında platforma para transferi lisansı verdi.

Elon Musk, X’in toplumsal medya gönderilerinin ötesine geçerek bir “her şey uygulaması” haline gelmesini istiyor. Yeni platform, Haziran’dan beri Arizona, Maryland, Georgia, Michigan, Missouri ve New Hampshire eyaletlerinden lisansları topladı. Musk artık Venmo yahut PayPal üzere ulusal ödeme sistemlerinin peşinde. Bu ortada, en son lisans veren eyalet olan Rhode Island, ödemelerin yanı sıra, kripto hizmetleri içinde yeşil ışık yaktı.

https://twitter.com/otuken_01/status/1696494395963343130

Rhode Island İşletme Düzenleme Departmanı (DBR), web sitesinin SSS kısmında, onay gerektiren firmaların “geleneksel banka havaleleri (Western Union gibi) ve elektronik transferler (PayPal gibi) dahil olmak üzere müşterileri için para aktaran şirketleri de içerdiğini” belirtiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap