Elon Musk ve X tesiri, Dogecoin’i (DOGE) öne çıkardı!

Elon Musk ve X tesiri, Dogecoin’i (DOGE) öne çıkardı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Elon Musk ve X tesiri, Dogecoin’i (DOGE) öne çıkardı!

Bir müddettir düşüş eğiliminde olan Bitcoin (BTC), altcoin piyasasını sallasa da Dogecoin’in (DOGE) yükselişine mahzur olamadı.

DOGE maksimalistlerinden olan Elon Musk, Twitter’da yaptığı güncellemeler ile dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Twitter’daki pozisyon kısmına D harfini ekleyerek, DOGE’ye gönderme yapan Musk, anlık olarak yüzde 9’luk bir yükseliş yarattı. Twitter’daki değişimler ile birlikte yine popülarite yakalayan DOGE, bu durumu fiyatına yansıtmaya devam edebilecek mi?

Dogecoin (DOGE) grafik değerlendirmesi

0,0628 dolara temas gerçekleştirdikten sonra yükselen trend yaratan DOGE, haberin yazımı prestijiyle 0,0774 dolardan süreç görüyor. Elon Musk ve X’in yarattığı coşkuyla neredeyse 1 aydır artış trendinde olan DOGE, 0,77 doların üzerinde kalıcılık sağlayabilirse 0,0816 ve 0,0846 doları kısa vade için hedefleyebilir.

Elon Musk ve X’in yaratmış olduğu olumlu havanın durulması yahut BTC’deki sert düşüşler, doğal olarak DOGE fiyatını aşağıya çekebilir. Bu üslup bir senaryoda DOGE için takviye olarak izlenebilecek noktalar sırasıyla 0,0732 – 0,0700 – 0,0667 ve 0,062 dolardır. Son olarak, yükselen trendin başlamış olduğu 0,060 dolar düzeyi kritik değer taşıyor. Bu düzeyin tutunamaması, DOGE’deki satış dalgasını artırabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Elon Musk ve X tesiri, Dogecoin’i (DOGE) öne çıkardı! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap