Elon Musk Kripto Paralara İlgi Duyuyor

Elon Musk Kripto Paralara İlgi Duyuyor

Paylaş
Elon Musk Kripto Paralara İlgi Duyuyor

Huobi Global, Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’nda listelenen bir firma olan Pantronics Holdings (HKEX: 1611) ile ortak şirketteki hisseleri satın alma işlemi hakkında ortak bir duyuru yayınladı. Huobi şimdi Pantronics’in çoğunluk hissedarı olup, kendisi için bir backdoor listesi yapmak için kullanabiliyor.

Bu, kripto para birimi borsasının artık bir halka açık şirket haline gelmeksizin halka açık bir şirket olma seçeneğine sahip olduğu anlamına geliyor. Bu da geleneksel yatırımcılar arasında böyle bir durumun güvenilirliğini ve hisse senetlerini, opsiyonları veya tahvilleri satarak fon toplayabildiğini gösteriyor. Şirketler henüz anlaşma ile ilgili sorulara cevap vermediler ve yatırımcılar muhtemelen şirketlerin HKEX yönetimine böyle bir süreçte zorluk çıkarmayacaklarını görmek için yaklaşıp yaklaşmadıklarını bilmek isteyecekler.

Tesla ve Spacex’in kurucusu Elon Musk, Twitter scambots tarafından etkileniyor gibi görünüyor.

Temmuz ayında, programcılara art arda bir iş sunmak istediği gibi sesini çekti: “Ethereum (sic) scambots’u kimin çalıştırdığını bilmek istiyorum! Çılgın beceri… ” Görünüşe göre performansından çok etkilendi. Tabiki konu basit bir şakaydı. Fakat “Bu noktada, bir aldatmaca olsa bile ETH’yi istiyorum” tweeti Musk’ın kripto dünyasına göz kırptığını gösteriyor.

Kripto ticaret şirketleri, ICO projeleri ve ekosistemdeki diğer şirketler bir süredir büyük bir kitleye ulaşmak için spor klüpleriyle sponsorluk anlaşmaları kullanıyorlar. Ve bunun en son örneği İtalya’dan geliyor, yerel medyaya göre, bir futbol takımı dijital tokenlerle satın alındı. BAE merkezli Heritage Sports Holdings’in Serie C’de oynayan 1912’de kurulmuş bir İtalyan derneği olan Rimini F.C.’nin hisselerinin % 25’ini Quantocoin (QTC) ile ödedi.

Myetherwallet kurucusu Taylor Monahan’ın oluşturduğu ETH cüzdanlarını oluşturan, müşteriye yönelik bir araç olan Mycrypto, bugün Polychain Capital’ın liderliğinde A Serisi bir çok fonda 4 milyon dolar biriktirdiğini açıkladı. Ek yatırımcılar arasında Shapeshift, Boost VC Fonu 3 LP, Mainframe’in Mick Hagen, Chance Du (Katılım Girişimleri), Ausum Blockchain Fon LP, ilk Dropbox çalışanı Albert Ni ve Kurucu Ortak Kurucu Lily Liu (4T Global LLC) yer alıyor.

“Bugün, kripto para birimi benimsemeye yönelik en büyük darboğazlardan birinin, ortalama insanlar için kullanımı kolay bir ara yüz olmaması olduğuna inanıyoruz. Mycrypto, hardcore kripto girişimcileri tarafından yönetiliyor ve bir sonraki yüz milyon kripto kullanıcısı için iyi bir konumda bulunuyor ”diyor Polychain Capital’in kurucusu ve CEO’su Olaf Carlson-Wee.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap