Elon Musk Dopingiyle Fırlayan Marscoin (MARS) Nedir?

Elon Musk Dopingiyle Fırlayan Marscoin (MARS) Nedir?

Paylaş
BTC Piyasası: Elon Musk Dopingiyle Fırlayan Marscoin (MARS) Nedir?

Marscoin (MARS) nedir? Marscoin (MARS), SafeMars platformuna ait yerel bir kripto para birimidir. SafeMars ise likidite oluşturma prosedürüne sahip olan bir platformdur. Platforma kayıt olan kullanıcılar ağda kalmak için vergi ödemektedirler. %4 olam bu verginin ödemesini MARS Coin olarak yaparlar. Ayrıca MARS Coin, yatırım yapan kullanıcılarına ödül dağıtan bir DeFi platformudur. Ödül token veren bir proje olarak da bilinmektedir. MARS Coin, kullanıcılarına hızlı işlem hızı sunmaktadır. Pasif gelir elde etmek isteyenlerin işlemlerinde kullandığı bir kripto paradır. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Marscoin (MARS) nedir?

Projenin amacı, kendi kendini yöneten bir likidite ağı oluşturmaktır. MARS Coin yatırımcıları ağda kalmak için vergi adı verilen bu ücreti MARS Coin olarak yaparlar. Kullaınıcılar, madencilik yaptıkları sürece MARS Coin oluşturabiilirler. Proje, belirli zamanlarda kullanıcılarına ödül olarak MARS Coin vermektedir. Bununla birlikte likidite hareketleri ise ağda gerçekleştirilen işlemlere göre belirlenmektedir. Platformun yerel kripto parası olan MARS Coin’e istifleyerek kazanç elde edilmiş olur.

MARS Coin’in avantajları

  • MARS Coin sahipleri, kendi platformu olan SafeMaes platformuna bağlı şekilde yatırımını stake eden kullanıcılar yüksek bir pasif gelir elde edebilirler. Ağın birikimi olan likiditeden de destek alabilirler.
  • Platform, MARS Coin sahiplerine ve düzenli vergisini ödeyen yatırımcılarına ödül olarak MARS Coin vermektedir.
  • MARS Coin, sınır ötesi cüzdanlar arası transferleri ve alım-satım işlemlerini yüksek hız ile gerçekleştirir. Emir onayları ise dakikalar içinde verilir.

MARS Coin’e nasıl sahip olunur?

  • MARS Coin sadece XT, Folgory, Dex-Trade ve Finabox borsalarında listelenmektedir.
  • Öncelikle, yukarıda belirtilen MARS Coin’in listelendiği herhangi bir borsa platformuna giriniz. Ardından ücretsiz hesap oluşturma sayfasına giriniz.
  • Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra hesabınızı oluşturunuz.
  • Kimlik doğrulama işlemi adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayınız.
  • Ardından, hesap açılış ve doğrulama işlemini tamamladıktan sonra borsanın para yatırma sekmesinden sizin için uygun olan yöntem ile para transferini gerçekleştiriniz.
  • Son adımda ise, MARS Coin’in listelendiği borsa sekmesine giriniz. Güncel fiyat üzerinden veya dilediğiniz tutarı girerek kolayca MARS Coin sahibi olabilirsiniz.

Marscoin, Tesla CEO’su Elon Musk’un tweetiyle patladı!

Tesla CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz dönemlerde Ethereum Blockchain tabanlı akıllı sözleşmeleri henüz tam olarak anlamadığını söyledi. Akıllı sözleşmeler, önceden programlanmış belirli koşullar yerine getirildiğinde kendi kendini yürütme yeteneğine sahip sözleşmelerdir. Ardından Musk, Mars’ın resmi para birimi hakkında tahminde bulundu ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Mars’ın bir kripto para birimi olup olmayacağını bilmiyorum, ama muhtemelen olur gibi görünüyor, ancak Mars’ta yerelleşmiş bir şey olurdu.

Elon Musk’ın bu açıklamalarının ardından Marscoin (MARS) aniden yükseliş yaşadı. Elon Musk etkisiyle coin yüzde 200’ün üzerinde yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap