Efsanevi Borsacı, Binance ve BNB’yi Övdü! Ancak Yatırımcılar Endişeli…

Efsanevi Borsacı, Binance ve BNB’yi Övdü! Ancak Yatırımcılar Endişeli…

Paylaş
BTC Piyasası: Efsanevi Borsacı, Binance ve BNB’yi Övdü! Ancak Yatırımcılar Endişeli…

Kripto topluluğu ortasında zıt indikatör vazifesi gören Jim Cramer, bu sefer olumlu konuşunca telaşları tetikledi. Efsanevi borsacı, olağandışı bir halde Binance, BNB ve CEO CZ’yi övüyor…

Jim Cramer, Binance ve BNB’de yükselişe geçti

Mad Money programının sunucusu Jim Cramer, başkan kripto borsası Binance ve BNB için olumlu beklentiler içinde olduğunu açıkladı. Lakin, kripto topluluğu bu olumlu görüşe rağmen Binance CEO’su CZ’nin karşı karşıya olduğu problemlerden kaygılı.

Jim Cramer, 5 Eylül’deki bir tartışmada Binance’in ve BNB’nin potansiyel bir yükseliş yaşayabileceğini lisana getirdi. Binance’in düzenleyici baskı ve öbür zorluklarla gayret ettiği bir periyotta, CZ’nin tahlil odaklı bir önder olduğunu ve FUD (Korku, Belirsizlik ve Şüphe) ögelerini engellemeye çalıştığını söz etti.

BTC Piyasası: Efsanevi Borsacı, Binance ve BNB’yi Övdü! Ancak Yatırımcılar Endişeli… 1

“Rezervleri değil, teminatı kanıtladılar lakin CZ âlâ bir adam üzere görünüyor. Ben burada yükselişe geçiyorum. Tokenlerine (BNB) yatırım yapmayı düşünüyorum. Ayrıyeten, kimi tokenlerin çok satıldığını görüyorum!” Jim Cramer’in boğa beklentilerini lisana getirdiği açıklamalarıydı.

Jim Cramer neden ‘ters indikatör’ diye merak ediyorsanız, Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız 2022’de yaşananlara göz atın. Efsanevi borsacı bunun dışında birkaç kusurlu varsayımda yaptı. Bu nedenle, kimi kripto topluluğu üyeleri, yükseliş varsayımlarının tam zıddının çıkmasını bekliyor.

CNBC sunucusu BNB’ye neden güveniyor?

Cramer, açıklamalarında da yer verdiği üzere, Binance’in kripto rezervlerini 1:1 oranında koruduğundan emin. Kendisi birebir vakitte CEO CZ’ye de güvendiğini söz etti.

Haziran 2023’te SEC, Binance ve CEO Changpeng Zhao’ya yönelik yasal süreci başlattı. ABD’li düzenleyici, acil bir süreksiz yasaklama buyruğu için bir dilekçe sundu. Bunu “müşteri varlıklarının inançta tutulması” gayesiyle aldığını belirtti. Detaylara bu yazıdan göz atabilirsiniz. Jim Cramer ise CZ’nin bu ve ilerleyen aylardaki Fud haberlerini muvaffakiyetle savuşturduğunu düşünüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap