Efsanevi Analist, AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Sıradakini Açıkladı!

Efsanevi Analist, AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Sıradakini Açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Efsanevi Analist, AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Sıradakini Açıkladı!

Popüler Twitter analisti Michaël van de Poppe, yakın tarihli altcoin analizlerinde Avalanche (AVAX), Harmony (ONE), COTI (COTI) ve Hathor (HTR) için sıradaki teknik seviyeleri paylaştı. Bu yazıda, tahminlerin keskinlik bulundurmadığını unutmadan, Poppe’nin teknik analizlerine göz atalım.

AVAX, ONE, COTI ve HTR analizi

En son tweet’lerinde Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) rakibi Avalanche (AVAX) ve dört ek altcoin için 2022 görünümünü paylaştı. Analist, aşılması halinde Avalanche için bir ralliyi tetikleyebilecek kilit direnç alanını yakından takip ettiğini söylüyor:

AVAX’ın 80 dolar direncini aşması gerekiyor. Gerçekleşirse, yeni bir koşu olası görünüyor. O zamana kadar -> biriktirme zamanı.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist, AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Sıradakini Açıkladı! 1

Sırada, merkezi olmayan bir ekonomiyi güçlendirmeye odaklanan Harmony (ONE) var. Harmony’ye karşı Bitcoin’i (ONE/BTC) inceleyen Van de Poppe, paritenin 0,00000469 BTC veya 0.18 dolar desteğine ulaştıktan sonra sıçramaya hazır olduğunu tahmin ediyor:

ONE, bu bölgeden bir tür sıçrama yaşıyor olmalı. Benim kişisel ilgi alanım 0.0000035 BTC veya 0.13 dolar bölgesi civarında.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist, AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Sıradakini Açıkladı! 2

Analistin listesindeki bir diğer altcoin COTI (COTI). Van de Poppe, COTI’nin 0,00001 BTC’de (0,38 dolar) hedefine %35’lik bir ralli başlatmadan önce Bitcoin’e (COTI/BTC) karşı HL kurulumunun gerçeklemesini bekliyor:

COTI, şu anda direnişe geçiyor. Bunu desteğe çevirmek = giriş fırsatı. Aksi takdirde, potansiyel bir long giriş için 0.28 dolar civarındaki test takip edebilir.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist, AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Sıradakini Açıkladı! 3

Van de Poppe ayrıca, Hathor’un yerel kripto para birimi HTR’yi yakından izliyor. Van de Poppe’ye göre HTR, Bitcoin’e (HTR/BTC) karşı 0,0000148 BTC veya 0,57 dolarda önemli bir destek alanına ulaşmaya hazırlanıyor.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist, AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Sıradakini Açıkladı! 4

Yatırımcının radarındaki son altcoin, P2P ödeme ağı Litecoin (LTC). Van de Poppe, Litecoin’in Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı hala düşüş trendinde olmasına rağmen, paritenin %17 oranında toparlanabileceği potansiyel bir senaryoyu takip ettiğini söylüyor:

Potansiyel bir uzun tetikleyici için 117.01-118.93 dolar arasında dönüşünü bekliyorum.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap