Efsanevi Analist ApeCoin, Solana ve ETH’de Bu Düzeyleri Bekliyor!

Efsanevi Analist ApeCoin, Solana ve ETH’de Bu Düzeyleri Bekliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Efsanevi Analist ApeCoin, Solana ve ETH’de Bu Düzeyleri Bekliyor!

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Twitter’dan 577.100 takipçisine, kripto piyasası toparlanma belirtileri gösterdiğinden lider atcoin Ethereum (ETH), maymun temalı altcoin ApeCoin (APE), Ethereum rakibi Solana (SOL) ve ETH çatalı Ethereum Classic (ETC) için tahminlerini paylaşıyor. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucular için hazırladık.

“Lider altcoin için sonraki aşama 3.125 dolar”

Kripto analisti, 3.000 doları aştıktan sonra lider altcoin’in bir sonraki direnç seviyesi olan 3.125 dolarla karşı karşıya kalacağını söylüyor:

Ethereum kritik seviyeyi tuttuktan sonra yukarı doğru hareket ediyor. Bana öyle geliyor ki, bir sonraki aşamada 3.125 doları test edeceğiz.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist ApeCoin, Solana ve ETH’de Bu Düzeyleri Bekliyor! 1

CoinMarketCap’te piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para olan Ethereum, yazının yazıldığı sıralarda günlük bazda %0,67 düşüşle 3.092,61 dolardan işlem görüyordu.

Analist maymun temalı token ApeCoin için iyimser

Bored Ape Yacht Club (BAYC) kurucuları tarafından yaratılan altcoin projesi ApeCoin (APE), son 24 saat içinde %8,45 düşüşle şu anda 12,72 dolardan işlem görüyor. Michaël Van de Poppe, bunun altcoin için önemli bir test bölgesi olduğunu belirtiyor ve şu seviyelere dikkat çekiyor:

APE’ye şu anki bakış açım. Bölgeyi destek için 10,40 dolar civarında tuttuğumuz ve destek için 11,40 dolarlık bölgeyi çevirdiğimiz için iyi görünüyor. Bu devam ettiği sürece, potansiyel short girişler için 13 dolara doğru bir artış bekliyorum.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist ApeCoin, Solana ve ETH’de Bu Düzeyleri Bekliyor! 2

Solana ve Ethereum Classic tahminleri

Ethereum rakibi altcoin projesi Solana, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %60’tan fazla düştü. Ancak popüler analist, kripto varlığının 130 dolara kadar yükselebileceğini ve burada önceki destek seviyesini test edeceğini öngörüyor. Yazının yazıldığı sıralarda, yüksek performanslı Blockchain, günlük bazda %3,43 düşüşle 98,05 dolardan işlem görüyordu. Analist, SOL için şu tahminde bulunuyor:

Bazı direnç testleri için SOL, 112 dolar veya 130 dolar bakıyor olabilir.

BTC Piyasası: Efsanevi Analist ApeCoin, Solana ve ETH’de Bu Düzeyleri Bekliyor! 3

Ethereum Classic (ETC)’ye gelince, analist Ethereum çatalını aşırı değerli görüyor. Altcoin şimdi 45,82 dolardan işlem görüyor ve şunları söylüyor:

ETC’yi short’lamanın zamanı geldi mi?

BTC Piyasası: Efsanevi Analist ApeCoin, Solana ve ETH’de Bu Düzeyleri Bekliyor! 4

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap