Efsanevi Analist, 3 Altcoin Belirledi ve Kritik İddialar Yaptı!

Efsanevi Analist, 3 Altcoin Belirledi ve Kritik İddialar Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Efsanevi Analist, 3 Altcoin Belirledi ve Kritik İddialar Yaptı!

Kripto boğaları hisse senetlerinin yeniden canlanmasıyla piyasayı yükseltiyor. Bitcoin 33,184 dolar desteğinden %12 uzaklaştı. Altcoin piyasası yükselişe eşlik ediyor ve çoğu çift haneli kazançlar elde etti. Önümüzdeki seviyeleri haritalamak için Twitter’dan Michaël van de Poppe’nin teknik analizlerine bakalım. Cardano (ADA), Fantom (FTM) ve Harmony’i (ONE) inceliyoruz.

ADA, FTM ve ONE analizi

Michaël van de Poppe, yakın tarihli tweetlerinde Cardano (ADA), Fantom (FTM) ve Harmony’i (ONE) değerlendirdi. Cardano ile başlayan analist, ADA fiyatının %25’lik ralliyi ateşlemek için önemli bir seviyeyi geri alması gerektiğini söylüyor:

ADA, 1,50 doların üzerine sahte bir çıkış yaptı. Aralığa doğru geri çekildi. Eğer 1,50 dolar alanını yeniden test etmek isterse, o zaman önce 1,20 doları aşmalı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsanevi Analist, 3 Altcoin Belirledi ve Kritik İddialar Yaptı! 1

Analist altcoin FTM’de kritik direnç ve destekleri belirliyor

Sırada, DeFi, DApp’ler ve kurumsal uygulamalar için ölçeklenebilir Blockchain platformu Fantom var. Bitcoin (BTC) karşısında işlem yapan Van de Poppe, FTM/BTC çiftinin 0,00005 BTC’de (1,81 dolar) desteği tutmayı başardığını ve bir çıkış rallisi başlatmak için şimdi 0,000068 BTC’de (2,48 dolar) direnç göstermesi gerektiğini söyledi:

Bir nükleer bombadan kaçınmak için tutulması gereken çok önemli alan 2.5 dolar bölgesiydi. Tutmadı, FTM fiyatı desteğe doğru düştü ve bölgeden güçlü tepki aldı. 1,88-1,99 dolar arasında destek, 2,5 dolar direnç. Bu bozulursa -> yeni dürtü dalgası.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsanevi Analist, 3 Altcoin Belirledi ve Kritik İddialar Yaptı! 2

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Poppe’nin radarındaki son altcoin, merkezi olmayan ekonomiyi güçlendirmeye odaklanan Harmony (ONE). Van de Poppe’ye göre Harmony, 0,000005 BTC veya 0,18 dolar desteğini doğruladıktan sonra Bitcoin’e (ONE/BTC) karşı sıçramaya hazırlanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsanevi Analist, 3 Altcoin Belirledi ve Kritik İddialar Yaptı! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap