Efsane Analist, Radarına Aldığı 4 Altcoin İsmini Duyurdu!

Efsane Analist, Radarına Aldığı 4 Altcoin İsmini Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, Radarına Aldığı 4 Altcoin İsmini Duyurdu!

Kripto piyasaları, Bitcoin ve Ethereum da dahil olmak üzere tokenlerin birçoklarının yatay süreç gördüğü geçtiğimiz hafta sonu boyunca dalgalı eğilimlere şahit oldu. Global kripto piyasa pahası yüzde 1,27’lik bir sıçramaya ve süreç hacminde yüzde 16’lık bir artışa şahit oldu. Bu durum BTC fiyatının 27.000 doların biraz üzerine çıkmasına yol açtı, lakin düşüş tesiri her yerde devam ediyor.  Bu ortada, kimi altcoin projeleri, ileride farklı fiyat hareketlerine işaret ediyor. Üst seviye analist Micheal van de Poppe, bu hafta yakından takip edilmesi gereken 4 altcoin’i listeledi. İşte detaylar…

Analist, tanınan altcoin PEPE için birikim sürecine işaret ediyor

PEPE coin fiyatı, geçtiğimiz birkaç gün içinde hafif bir artışa şahit oldu ve düzeyleri yaklaşık yüzde 100 artırarak 0.0000021 dolar civarında en yüksek düzeyleri işaretledi. Küçük bir gerilemeye karşın, fiyat kazanılan düzeyler etrafında süreç görmeye devam ediyor ve bu da tokenin önümüzdeki günlerde dev bir fiyat hareketine hazırlandığını gösteriyor. Analist ayrıyeten güçlü bir birikim etabına işaret eden düz trende de dikkat çekiyor. Van de Poppe, şunları söylüyor:

PEPE’nin bir ayı piyasası rahatlama rallisi gerçekleştirdiğini söyleyebilirim. 173000’in üzerinde tutunması gerekiyor, akabinde 24000’e gerçek devamını görebiliriz. Şayet 1730000 kaybedilirse, o vakit açığa satmayı ve 85000’e kadar uzun bir durum açmamayı düşünüyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, Radarına Aldığı 4 Altcoin İsmini Duyurdu! 1

GRT için sırada neler var?

GRT token düşüş eğilimi altında süreç görüyor ve birinci takviyesini kırdıktan sonra şu anda bir sonraki dayanak düzeylerine gerçek ilerliyor. Şu anda, kısa vakit diliminde, fiyat çok dar bir aralıkta seyrediyor ve bu da fiyatın mutlaka bir birikim basamağında olduğunu ve bir kırılmaya hazırlandığını gösteriyor. Analist, aşağıdaki sözleri kullanıyor:

Genel olarak epeyce kolay. Geri kazanılması gereken 0,13 dolarlık kıymetli takviyesi kaybetti. Yükselmediği takdirde, potansiyel bir uzun durum için 0,097 dolarlık alana bakıyor olacağım.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, Radarına Aldığı 4 Altcoin İsmini Duyurdu! 2

Analist, altcoin Quant (QNT) için beklentileri aktardı

Dik bir düşüş trendinin akabinde QNT fiyatı, daha evvel olduğu üzere yeterli bir toparlanmayı tetikleyebilecek değerli dayanak düzeylerinden birinde tutunmaya çalışıyor. Trend direncini düşürdüğü için boğaların zayıflığı da ortaya çıkıyor, lakin birebir vakitte güç biriktirme mümkünlüğü da ortadan kaldırılamıyor. Bu nedenle, önümüzdeki birkaç gün içinde güzel bir fiyat hareketi beklenebilir.

Burada geniş vakit çerçevesi takviyesine ulaştığımız için enteresan fiyat hareketi var. İlgileniyor muyum? Şimdi ilgilenmiyorum. Uzun bir durumu faal hale getirmeden evvel 112 dolarlık bir dönüş yapmayı tercih ederim ve bu da 175 dolara kadar süratli ve çabuk koşabilir. Aksi takdirde 76 dolara bakarım.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, Radarına Aldığı 4 Altcoin İsmini Duyurdu! 3

Listedeki son coin: Avalanche (AVAX)

Avalanche fiyatı 2023’ün başından bu yana parabolik bir hareket geçiriyordu, lakin son fiyat düşüşü fiyatı daha düşük trend çizgisini kesmeye zorladı. Lakin, boğalar oyuna girmiş olabileceğinden AVAX fiyatı kıymetli takviyenin üzerinde kalmayı başarıyor. Bu nedenle, fiyatın daha yüksek gayeleri test etmesine yardımcı olabilecek bir artış beklenebilir.

Diğer altcoinlerle karşılaştırılabilir bir ilgi noktasında. Bununla birlikte, trend aşağı istikametli olmaya devam ediyor, kısa vakit dilimleri onay verirse, burada bir uzun durum açacağım. 16,50 doların geri kazanılması gerekli, uzun konumlar için 12 dolara bakıyor olacağım.

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist, Radarına Aldığı 4 Altcoin İsmini Duyurdu! 4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap