Efsane Analist: Bu Bilinmeyen Altcoin Fırlayabilir!

Efsane Analist: Bu Bilinmeyen Altcoin Fırlayabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist: Bu Bilinmeyen Altcoin Fırlayabilir!

Kripto analisti Michaël van de Poppe, az bilinen ve düşük hacimli bir altcoin için boğa beklentilerini paylaştı. Türk kripto topluluğunun yakından takip ettiği analist Selcoin’de boğa görünümünü destekliyor.

Michaël van de Poppe, TRIAS grafiğindeki yeni fırsatlara dikkat çekti

Trias Token (TRIAS), bilhassa son günlerde piyasa genelinden bağımsız başlattığı yükselişlerle ön planda. Şu anda ivmesini sürdürüyor ve gün içinde %3,5’in üzerinde artış kaydetti.

Grafiğe göz atan Van de Poppe, mevcut fiyat 3.86 dolardan 4,50 dolara kadar yükseliş bekliyor. Analistin bilhassa dikkat çektiği nokta, TRIAS’ın aşağıda yeşil alanda işaretlediği dayanak düzeyinden güç belirtileri göstermesi. Poppe, “Yükseliş trendinin devam etmesi açısından hala yükseliş var” diye yazıyor.

Analiste nazaran, “TRIAS için benim oyun planı kolay olurdu. Uzun vadeli dayanağından büyük sıçrama beliyorum. Bu alan, 4,50 dolara yanlışsız bir tetikleyici olacak. Yükseliş trendinin devam etmesi açısından hala yükseliş var.”

Teknik grafiğe bakış, TRIAS için kısa vadede 4,5 dolar bölgesine kadar kademeli bir yükseliş öneriyor. Poppe’nın kestirimleri, ünlü Selcoin’in altcoin piyasasında beklediği boğa hareketleriyle destekleniyor…

Ulaş Utku Bozdoğan: Efsane Analist: Bu Bilinmeyen Altcoin Fırlayabilir! 1

Selcoin, altcoin piyasasındaki yeni fırsatlara dikkat çekti

Popüler Türk analisti Selcoin, düşen Bitcoin dominasyonu ile birlikte altcoin piyasasına bir ölçü fon akışı olduğunu belitti. Bu eğilim, XRP, DOGE ve SOL üzere yüksek hacimli coin’lerde net görülüyordu. Selcoin, boğaların bu ivmeyi bir müddet daha sürmesi gerektiğini söylüyor. Tahlillerinin bir kısmında şunları yazıyor:

Xrp, Doge, Sol üzere eserler bir furya başlattı esasen. Zıt alanlardaki coinlerde de başkaldırılar görülmesi lazım. Para akışı biraz daha piyasa yayılması lazım.

Van de Poppe, taban yapan BTC’nin altcoin piyasasına yaracağını söyledi

Selcoin’e benzeri halde, Van de Poppe’de 30.000 dolar altındaki yeni tabanların bilhassa altcoin piyasasına akış sağlayacağını söylüyor. BTC şu anda 29.300 dolar bölgesinde vakit geçiriyor. Van de Poppe’e nazaran daha düşük düzeyleri dolaylı olarak altcoin piyasasının lehine olacak:

Temel olarak burada BTC’deki birebir oyun planı hâlâ devam ediyor. 30.000 doları geri kazanmadan evvel tabanlarda bir tarama görmeyi tercih ederim ve akabinde altcoin piyasası bir müddetliğine ivme kazanır.

Bu ortada, Poppe’nin kısa vadeli BTC fiyat iddiaları 31.000 dolara kadar uzanıyor. Analist, BTC’nin likidite testi için birinci olarak 28.350 dolar düzeylerine kadar gerileyebileceğini söylüyor. Genel tabloda piyasanın yükseliş ivmesini koruduğunu düşünüyor.

Son olarak, ABD Meclis Finansal Hizmetler Komitesi kısa müddet evvel “2023 Kripto Paranızı Koruyun Yasası” yasasını çıkardı. Kritik yasa tasarısı, kripto kullanıcılarının kendi kendine barındırılan cüzdanlardaki dijital varlıklarının velayetini muhafaza hakkını müdafaayı amaçlıyor. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, ABD bu hafta kripto para düzenlemeleri konusunda hayli hareketliydi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap